Publiką stebino suknelės iš gyvūnų kaulų, balionų ir laikraščių

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Aštuoni vienas į kitą nepanašūs moters įvaizdžiai. Juos sukūrusi kirpėjų, visažistų ir manikiūro meistrų komanda tvirtina norėjusi pademonstruoti, kaip gali skirtis žmonių skoniai, lūkesčiai ir grožio supratimas.

„Nors suprantame, kad kiekvienas mūsų tam tikra prasme esame unikalūs, tai pasikartoti visiems ne pro šalį“, – su šypsena sakė viena iš projekto „Netikėta?!“, skirto grožio namų „Beauty Secret“ vienerių metų gimtadieniui, dalyvių, tituluota Lietuvos kirpėja Audra Senkauskienė.

Jos teigimu, dažniausiai kuriamos kolekcijos turi bendrų bruožų. „Netikėta?!“ vienijančiu aspektu tapo tai, kad modelių tarpusavyje iš tiesų niekas nevienijo.

„Kiekvienas iš mūsų kirpėjų, panorusių išreikšti savo požiūrį į įvaizdį, pristatė po du modelius. Juos ne tik sušukavome, bet ir patys kūrėme tinkamą aprangą“, – sakė A. Senkauskienė.

Pirmasis scenoje pasirodė kirpėjos Irmos Kujalavičiūtės modelis „Saldi nuodėmė“. Autorė, norėdama sustiprinti pagrindinę sumanymo idėją, iš porolono pasiūtą rankinę ir suknelę dekoravo desertais – zefyrais.

Antroji publikai pasirodė „Geležinė ledi“. Ją kūrė kirpėja Rūta Petrusevičienė. Metalinę suknelę manekenei „pasiuvo“ A. Senkauskienė.

Trečioji į sceną žengė „Tamsos nimfa“. Idėjos autorius ir sumanymo įvykdytojas – šių metų geriausiu Lietuvos kirpėju – stilistu pripažintas Saimonas Aukštuolis. Jis publiką nustebino ir modeliu „Tūkstantmečių sandūroje“ – klasikinė manekenės suknelė buvo papuošta gyvūnų kaulais.

R.Petrusevičienė kūrė „Vaikystę“ – suknelė iš spalvotų balionų „gimė“ po kelių parų darbo.

Publiką sužavėjo I. Kujalavičiūtės darbas „Paskalos“ – iš laikraščių pagaminta suknelė atrodė elegantiškai ir žavingai. Prie jos priderinta tinkama, elegantišką moteriškumą pabrėžianti šukuosena ir makiažas.

A.Senkauskienė pristatė du pagrindinius kolekcijos modelius – „Rojaus paukštė“ ir „Laivas“. Juos kurti padėjo ir modeliais vienam vakarui tapusios „Šokių bunkerio“ šokėjos Simona Senkauskaitė bei Austė Maliauskaitė. Merginos „Renginių oazėje“ vykusiame vakare, paskelbusiame antrąjį Kaune esančios pramogų vietos renginių sezoną, turėjo ir dar vienas pareigas – kartu su būriu kolegių pristatė šokio ir teksto spektaklį „Elektra, baladės ir kitos palaidos tiesos“. Jam scenografiją ir žodžius kūrė „Šokių bunkerio“ vienas iš įkūrėjų, gatvės šokių generolas Marius Paplauskas.

Tam, kad būtų sukurti aštuoni netikėti moters įvaizdžiai, susibūrė visa „Beauty secret“ komanda – kirpėjai, stilistai, visažistai, manikiūro meistrai. Tarp triūsusių renginio dieną buvo ir visažistės Ernesta Jorudė, Neringa Ankudavičienė ir Simona Babrauskienė, manikiūristės Veronika Zaronaitė ir Indrė Vorotinskienė. Pareigos vykdyti smulkias, bet svarbias renginio organizavimo užduotis teko ir vienai iš „Beauty Secret“ savininkių Ilonai Čypienei.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Ryto“ sirgalius supykdžiusius „Žalgirio“ fanus susėmė sostinės policija (atnaujinta)

Įsibėgėjęs „Žalgiris“ pervažiavo Vilniaus „Rytą“

Galutinai apribota prekyba alkoholiu skandalingame Palangos restorane

Didžiausios Baltijos šalių karjeros dienos auga: virš 140 įmonių ir daugiau nei 10 tūkst. lankytojų

Netoli Kauno apvirtus lėktuvui, pilotai skubiai išvežti į ligoninę

Motinos atakos dėl Kauno klinikų klaidos sulaukęs R. Kėvalas: tarsiuosi su advokatu

V. Matijošaičio sprendimas tėvus įvarė kampą: jaučiasi tapę įrankiais

Planuose - dar griežtesnė alkoholio prekybos kontrolė: nebereikėtų nė policijos

Premjera Kaune pritraukė būrį žinomų žmonių

Girtas jaunuolis vyrą vienu smūgiu pasiuntė į Kauno klinikas