Rotušėje suplazdėjo milžiniška Ukrainos vėliava

Roko Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai Rotušėje išreiškė palaikymą Ukrainai dėl nesutarimų su Rusijos federacija. Akcijos metu šimtai žmonių išvyniojo Ukrainos vėliavą ir iš jos sudėliojo širdį.

Apie ketvirtą valandą Kauno Rotušės aikštėje buvo išskleista 200 metrų Ukrainos vėliava. Ją rankose laikė apie pora šimtų žmonių. Kas pro šalį ėjo, kas specialiai susirinko palaikyti ukrainiečių. Solidarumo akcija surengta pačioje Kauno širdyje, tikint, jog kauniečiai gyvena patriotiškiausiame mieste ir noriai palaikys akciją.

„Matote, kas vyksta Ukrainoje? Kai laužomos paliaubos ir Rusija atvirai įsijungia į karą. Tai ši akcija yra mums būdas parodyti savo solidarumą Ukrainai, todėl džiaugiuosi, kad ir kiti pritarė, kad būtent Kaune išskleisti vėliavą ir sudėti širdies formą, kad Kauno širdyje simbolizuos mūsų širdingą ukrainiečių palaikymą“ – kalbėjo vienas iš akcijos iniciatorių aktyvus konservatorius Mantas Adomėnas.

Rotušėje plevėsavo milžiniška žydrai geltona Ukrainos vėliavą, kurią rankose laikė susirinkę kauniečiai bei svečiai iš Lenkijos. Susirinkusieji bangavo vėliava, giedojo Lietuvos bei Ukrainos himnus. Aikštėje nuolat skambėjo Ukrainos laisvės šūkis: „Šlovė Ukrainai, didvyriams šlovė“.

„Dalyvauju, kad Ukrainai būtų šlovė. Aš parlamento gynėjas, man tai reiškia viską. Aš visą tai mačiau 1991-aisiais metais“ – savo palaikymą išreiškė Antanas Majoras – Sirtautas.

Visa renginio filmuota medžiaga bus sukelta į socialinį tinklą „Facebook“ į Ukrainos palaikymui sukurtą grupę, kad ukrainiečiai galėtų pamatyti šią akciją ir žinoti, jog jie kare nevieni – juos palaiko ir lietuviai.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune iškils moderniausias šalyje lengvosios atletikos maniežas

Judrioje Kauno sankryžoje „BMW“ automobilio avarija: sužeista moteris (video)

Prabilo ir Kauno „Žalgirio“ ultros: tai garbės mums nedaro

Prie „Megos“ sunkiasvorio ir lengvojo automobilio avarija: vėl stoja eismas

Rekonstrukcija prie „Megos“ bus baigta greičiau nei tikėtasi

Kauno verslininkė gimtadienio proga iškėlė puotą: pilies savininkus stebino dekoracijos

Savivaldybė: darbai griūvančiame daugiabutyje bus pradėti šią savaitę

Išmatuota oro tarša pietiniuose Kauno regiono miestuose

Ateivių paliepimu moterį Kaune nužudžiusiam vyrui skirta kardomoji priemonė

Ko trūksta, kad žalioji ekonomika Lietuvoje būtų efektyvi?