Oro uostas užsiims ir švietėjiška veikla

krs.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rugpjūčio 20 d. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas susitiko ir bendradarbiavimo galimybes aptarė su naujuoju VĮ Lietuvos oro uostų Kauno filialo vadovu Brunu Kasparu.

Susitikime kalbėta apie investicijų pritraukimą, bendrus projektus vietos bendruomenės socialinei aplinkai gerinti. Išsamiau aptartos galimybės kurti naujas darbo vietas, šiuo metu darbo rinkoje itin pageidaujamų lėktuvų techninės priežiūros specialistų rengimą ir kt.

„Mums labai svarbu su oro uosto vadovybe palaikyti glaudžius ryšius ir nuolat keistis informacija. Įmonė įsikūrusi Kauno rajone, Karmėlavos seniūnijoje, tad turime daug bendrų sąlyčio taškų“, – kalbėjo meras.

Naujasis oro uosto vadovas pažadėjo aktyviai dalyvauti Karmėlavos bendruomenės gyvenime, įsitraukti į bendras veiklas, prisidėti prie renginių. „Esu nusiteikęs tapti tikru Karmėlavos seniūnijos bendruomenės nariu, būti čia savas“, – sakė keletą metų Lietuvoje gyvenantis šveicaras B. Kasparas.

Susitikime kalbėta ir apie planus rajono moksleivius įtraukti į edukacines programas, rengti ekskursijas po šią skrydžių bendrovę.

Brunas Kasparas yra Šveicarijos garbės generalinis konsulas Vilniuje. Baltijos šalyse jis gyvena jau apie 15 metų. Pagarbiai stebi kaip per tuos metus mūsų šalis pasikeitė. Į Lietuvą jį atvedė verslo reikalai. Turi daug patirties transporto, logistikos srityje. Šiuo metu su šeima gyvena Vilniuje.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iš „Žalgirį“ paliekančio australo - patys gražiausi žodžiai komandos sirgaliams

Į namus su bendru įsiveržęs ir vyrą sudaužęs advokatas išgirdo teismo nuosprendį

Kaune būstinę turinti kelionių agentūra atleidžia darbuotojus ir stabdo veiklą

Pavojingą situaciją Petrašiūnuose užfiksavęs kaunietis: be komentarų

Į Eigulių „dangoraižį“ skubėjo ugniagesių ir greitosios pagalbos pajėgos

Korupcija įtariama SAM viceministrė traukiasi iš pareigų

Koronavirusas nustatytas Kaune esančios „Maximos“ darbuotojai

Aktualu moksleiviams: egzaminų perlaikyme bus privaloma dėvėti kaukes

Premjeras S. Skvernelis apskundė knygos, kurioje jis aprašomas, reklamą

Į patį Kauno centrą sulėkė net 5 ugniagesių brigados