Studentai puošia Kauną: atnaujinami Nemuno krantinių užrašai

Roko Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno technologijos universiteto (KTU) Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto studentai, nepaisydami karšto oro ir gresiančio lietaus, gražina Nemuno krantinę abipus Aleksoto tilto. Jau septintus metus vykstančią akciją „Papuoškime Kauną“ šiemet remia verslininkai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas „Verslas Kaunui“.

Akcijoje dalyvaujantys studentai sako, jog komandinis darbas puošiant Nemuno krantinę dėl bendros naudos Kaunui ir miesto gyventojams, yra pats didžiausias atlygis.

„Praėjusiais metais mūsų darbą ties krantinės užrašais Marvelės pusėje stebėjo „Daugirdo“ amfiteatre susirinkę žmonės. Kai pabaigėme užrašą, visi pradėjo ploti. Buvo tikrai smagu“, – pasakoja M. Fokinas. Studento nuomone, krantinės užrašai – išskirtinis Kauno bruožas.

Šiais metais akciją „Papuoškime Kauną“ parėmė Kauno Prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas „Verslas Kaunui“. Verslininkai studentams suteikė lėšų dažams pirkti. KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto studentai pavasarį dalyvavo klubo „Verslas Kaunui“ antrus metus vykdomame projekte „Žydim“, kurio metu gėlėmis buvo puošiamas Savanorių prospektas.

„Su KTU esame pasirašę bendradarbiavimo sutartį, todėl ateityje bendrų projektų tik daugės“– teigia Kauno Prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo plėtros skyriaus vadovė Vera Mileikienė. Jos teigimu, toks bendradarbiavimas yra ypatingai naudingas abiems pusėms vykdant socialinius projektus bei mokslo ir verslo integraciją.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečius neramina dangų raižantis lėktuvas: suka dešimtą ratą

Oficialūs Zapyškio bažnyčios pristatymo renginiai – tiesiogiai portale „Kas vyksta Kaune“

„Žalgirio“ direktorius apie Š. Jasikevičių: konkurencija dėl jo buvo neįtikėtinai didelė

Didžioji dalis naujausių koronaviruso atvejų – įvežtiniai

Koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje šoktelėjo: per parą nustatyti 7 susirgimai

Į Kauno oro uostą sugrįžo pigių skrydžių bendrovės

Bažnyčiose grįžtama prie įprasto Komunijos priėmimo būdo

Š. Jasikevičius palieka Kauno „Žalgirį“ – treniruos „Barceloną“

Radybos netoli naujojo Amalių tunelio: kas pievoje pametė automobilį? (papildyta)

Kruvinas išpuolis Kaune: peiliu sužalotas vyras