Valdininkai pamiršo Šančių mikrorajono duobes

Roko Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jau daugiau kaip pusmetį Žemųjų Šančių mikrorajono gatvės iškasinėtos, tačiau tvarkyti nėra kam. Prakasimuose tiesiog užpilta skalda, o asfalto klojimo darbai nežinia kada bus atlikti, mat valdininkai už tai neprisiima atsakomybės.

Didžioj dalis Žemųjų Šančių šiuo metu yra iškasinėti. Juose atliekami vandentiekio remonto darbai. Vokiečių bei beveik visos Kranto gatvės dabar atrodo lyg išartos. Ypatingai išdraskyta Kranto 9-oji gatvė. Šiose gatvėse duobės ir prakasimai aplink šulinius tiesiog užpilti skalda, o kada bus nuklotas asfaltas, lieka neaišku.

Pagal reglamentą numatoma, jog avarinius prakasimus privaloma sutvarkyti per penkias darbo dienas, tačiau Šančių rajoną, panašu, jog valdininkai pamiršo. Čia prakasimai neužlopyti jau daugiau kaip pusmetį.

Bandant išsiaiškinti, kada gyventojai sulauks normalios kelio dangos, atsakyti nėra kam. Savivaldybės miesto tvarkymo skyriaus specialistai patys neapsiima spęsti šios problemos ir nukreipia pas kolegas, kurie taip pat neduoda jokio atsakymo. Galiausiai pasakyta, jog reikėtų kreiptis į „Kauno vandenis“, nes savivaldybė neturi pakankamai informacijos.

Pabandžius susisiekti su įmonės „Kauno vandenys“ atstovais, atsakingais už šį projektą, situacija išlieka tokia pati kaip ir savivaldybėje. Suteikti informacijos niekas negali. Techninio – projektų skyriaus vadovas šiuo metu atostogauja, o kiti darbuotojai nesusiję su šiuo projektu.

Kranto gatvių gyventojams dar kurį laiką teks kentėti nepatogumus ir į namus keliauti duobėtais keliais.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Evolution Lithuania“ atidaro transliacijų studiją Kaune (foto)

G. Vainauskas ir R. Paksas pripažinti kaltais dėl prekybos poveikiu

A. Veryga apie pacientų gydymą: gali būti ribojamos planinės paslaugos, bet skubi pagalba bus teikiama

Tiesioginė transliacija: populiariausios manipuliacijos COVID-19 tema, kaip „nepasimauti“?

Epidemiologai nebeištiria visų naujų atvejų: koronaviruso sąrašuose daugiau mokyklų ir ligoninių

Augantys koronaviruso skaičiai: per parą Lietuvoje nustatyti 442 nauji susirgimai, mirė dar vienas žmogus

Antrajai koronaviruso bangai Lietuvos mokslininkai prognozuoja kelis scenarijus: siūlo apsiriboti bendravimu tik savo „burbule“

Skaitytojų nuomonė: ar tinka lietuvišką mokyklą Kaune vadinti „ГИМНАЗИЯ“?

Kauno zoologijos sodas skelbia mainus ir laukia moliūgais nešinų lankytojų

JAV patvirtino pirmąjį vaistą nuo koronaviruso