Kontrolines rungtynes pradėjusi Lietuvos rinktinė patiesė latvius | Kas vyksta Kaune

Kontrolines rungtynes pradėjusi Lietuvos rinktinė patiesė latvius

delfi.lt 2014/07/26 22:30
DELFI nuotr.

Pasirengimą pasaulio krepšinio čempionatui tęsianti Lietuvos vyrų rinktinė šeštadienį Šiauliuose pradėjo net 14-os kontrolinių rungtynių seriją. Pirmieji mūsiškių varžovai – kaimynai iš Latvijos. Visas rungtynes pirmavę Lietuvos krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 93:74 (27:10, 21:24, 22:21, 23:19).

Tvirtą gynybą pademonstravusi Lietuvos rinktinė solidžią 17-os taškų persvarą susikrovė pirmajame kėlinuke ir ją išlaikė iki rungtynių pabaigos. Ketvirtajame kėlinyje ambicingieji latviai buvo pavojingai priartėję, tačiau mačo pabaigoje rungtynių nugalėtojas abejonių nekėlė.

Lietuvos rinktinei Artūras Gudaitis pelnė 15 taškų (8 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas – 14, Paulius Jankūnas – 13, Deivydas Gailius – 11, Darjušas Lavrinovičius – 9, Adas Juškevičius – 7, Renaldas Seibutis, Antanas Kavaliauskas ir Šarūnas Vasiliauskas (9 rez. perd.) – po 6, Martynas Pocius ir Kšištofas Lavrinovičius – po 3.

Latvijos rinktinėje išsiskyrė Ronaldas Smitas, pelnęs 13 taškų, po 10 surinko Janis Timma ir Kristapas Kaničenokas.

Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas dar penktadienį pranešė, jog mače su latviais tikrai nežais nesenai prie rinktinės kandidatų prisijungę Jonas Mačiulis ir Donatas Motiejūnas. Šiaulių arenoje nežaidė ir Simas Jasaitis, kuriam prireikė medikų pagalbos. Ant atsarginių suolo liko ir komandos kapitonas Mantas Kalnietis.