Trys su „agurkinių“ gauja siejami kauniečiai siunčiami už grotų

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apygardos teismas po daugiau nei dvejų metų nagrinėjimo sudėjo paskutinius taškus su nusikalstama „Agurkinių“ gauja siejamų kauniečių byloje. Penki vyrai buvo kaltinami pasikėsimu nužudyti du žmones bei dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Mantas Nauronis už grotų praleis metus 8 metus. Jis pripažintas kaltu dėl pasikėsinimo nužudyti ir narkotikų laikymo. Visi kiti keturi kaltinamieji dėl disponavimo narkotikais išteisinti.

Edmundas Dranginis, kuris peiliu puolė du vaikinus, už grotų praleis 9 su puse metų, muštynėse dalyvavęs ir ginkluotiems draugams padėjęs Karolis Smalstys nuteistas pusešeštų metų laisvės atėmimo bausme.

Kartu su šia trijule buvo teisiami nužudyto Kauno nusikalstamo pasaulio autoritetu vadinto Algirdo Žemaičio – Kuko sūnus Mindaugas Žemaitis ir Edvinas Trimailovas. Tačiau teisme kaltinimų dėl disponavimo narkotikais įrodyti nepavyko.

Vyrams buvo pareikšti kaltinimai dėl pasikėsinimo nužudyti du asmenis dėl chuliganiškų paskatų, dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Subadė peiliais

Bylos duomenimis, 2011 metų rugpjūčio 13-osios naktį Kaune, Draugystės gatvėje, esančiame naktiniame bare „Iltis“ K. Smalstys, E. Dranginis ir M. Nauronis susikivirčijo su dviem vaikinais.

Trys girti ir peiliais ginkluoti „agurkiniai“ palaukė vaikinų automobilių stovėjimo aikštelėje. Kai šie sėdo į savo „Audi“, prie jų pribėgo trys užpuolikai – į automobilį sviestas butelis, mašinos keleivius bandyta ištraukti per langus. Netrukus vaikinai patys išlipo iš mašinos, o K. Smalstys, E. Dranginis ir M. Nauronis į darbą paleido peilius – vaikinai buvo stipriai subadyti. Laimė, medikams pavyko išgelbėti jų gyvybes.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Kaunas neseks Palangos pavyzdžiu: turi kitą planą dėl elektrinių paspirtukų keliamų pavojų

Policija ieško Šilainių „Bernelių užeigoje“ šėlusių vyrų

Kauniečio S. Karoso sūnaus rankose atsidūrusio Medicinos banko laukia permainos

Teisėsaugai įkliuvo keturi televizorių pardavėjai iš Kauno

Naujovė pašto pristatyme: Kauno laiškininkai mins elektrinius dviračius

Kauno rajone prasisuko vagys: apšvarinę namą išvažiavo vogtu automobiliu, vėliau jį padegė

Į Kauną atvykęs „Eurovizijos“ nugalėtojas virpino „Žalgirio“ areną

Turtingiausių politikų penketuke – Kauno meras: solidų turtą skaičiuoja ir V. Matijošaičio sūnūs

Tragiško susidūrimo metu žuvo „BMW“ sėdėjusi mergina

LKL sezoną „Žalgiris“ pradėjo triuškinama pergale