Trys su „agurkinių“ gauja siejami kauniečiai siunčiami už grotų

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apygardos teismas po daugiau nei dvejų metų nagrinėjimo sudėjo paskutinius taškus su nusikalstama „Agurkinių“ gauja siejamų kauniečių byloje. Penki vyrai buvo kaltinami pasikėsimu nužudyti du žmones bei dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Mantas Nauronis už grotų praleis metus 8 metus. Jis pripažintas kaltu dėl pasikėsinimo nužudyti ir narkotikų laikymo. Visi kiti keturi kaltinamieji dėl disponavimo narkotikais išteisinti.

Edmundas Dranginis, kuris peiliu puolė du vaikinus, už grotų praleis 9 su puse metų, muštynėse dalyvavęs ir ginkluotiems draugams padėjęs Karolis Smalstys nuteistas pusešeštų metų laisvės atėmimo bausme.

Kartu su šia trijule buvo teisiami nužudyto Kauno nusikalstamo pasaulio autoritetu vadinto Algirdo Žemaičio – Kuko sūnus Mindaugas Žemaitis ir Edvinas Trimailovas. Tačiau teisme kaltinimų dėl disponavimo narkotikais įrodyti nepavyko.

Vyrams buvo pareikšti kaltinimai dėl pasikėsinimo nužudyti du asmenis dėl chuliganiškų paskatų, dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Subadė peiliais

Bylos duomenimis, 2011 metų rugpjūčio 13-osios naktį Kaune, Draugystės gatvėje, esančiame naktiniame bare „Iltis“ K. Smalstys, E. Dranginis ir M. Nauronis susikivirčijo su dviem vaikinais.

Trys girti ir peiliais ginkluoti „agurkiniai“ palaukė vaikinų automobilių stovėjimo aikštelėje. Kai šie sėdo į savo „Audi“, prie jų pribėgo trys užpuolikai – į automobilį sviestas butelis, mašinos keleivius bandyta ištraukti per langus. Netrukus vaikinai patys išlipo iš mašinos, o K. Smalstys, E. Dranginis ir M. Nauronis į darbą paleido peilius – vaikinai buvo stipriai subadyti. Laimė, medikams pavyko išgelbėti jų gyvybes.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Ieškantiems alternatyvų: geriausiais pripažintų pigių išmaniųjų dešimtukas

Į Kauną grįžtančius poilsiautojus pasitinka masinės spūstys

Pakartotinis pranešimas: uždaromas Aleksoto tiltas

Tyrimas atskleidė senatvės Lietuvoje realybę: rezultatai sukrėtė net tyrėjus

Seime svarstymai dėl stichijų padarinių: akiratyje – ūkininkai

Iškilo naujas siūlymas – neapmokestinti surinktų žmonių aukų

Žinios iš buvusio Kauno mero: siūlo pakeisti vardines rinkėjo korteles

Kaunietis atskleidė daugiau detalių apie gyvybę nusinešusią avariją

Buvusio žalgiriečio D. Lavrinovičiaus šeimą aplankė gandrai: atskleidė vardą

Karštas diskusinis klausimas – gimdymas sulaukus 45-erių: už ar prieš?