Pirmąjį Baltijos pulo lygos etapą Kaune laimėjo T.Vaitkienė ir lenkas K.Piekarskis | Kas vyksta Kaune

Kaune biliardo klube „Entry“ startavo 2014 metų sezono Baltijos pulo lygos varžybos. Į pirmąjį etapą (pool-10) susirinko sportininkai iš septynių Europos valstybių – Baltarusijos, Estijos, Ispanijos, Latvijos, Lenkijos, Švedijos ir Lietuvos.

Moterų varžybose triumfavo Lietuvos čempionė Tatjana Vaitkienė, finale 6:4 įveikusi latvę Anną Prisjažnuką.

Pakeliui į finalą T.Vaitkienė 5:1 nugalėjo Latvijos atstovę Viktoriją Voroncovą, 5:2 įrodė savo pranašumą prieš Jūratę Juodžbalytę, 5:1 nepaliko vilčių latviui Valdžiui Kleinhofui (vyrų veteranų grupės atstovai žaidė kartu su moterimis) ir pusfinalyje 6:2 nugalėjo Simoną Milišauskaitę, kuri tenkinosi trečiąja vieta.

Kitame pusfinalio susitikime A.Prisjažnuka 6:2 įrodė savo pranašumą prieš Valdį Kleinhofą.

Vyrų varžybas laimėjo lenkas Konradas Piekarskis, finale 7:1 nugalėjęs Domą Mineikį.

Pusfinalyje K.Piekarskis 7:2 įveikė Daumantą Dieninį, o D.Mineikis 7:0 nepaliko vilčių Mariui Ganusauskui.

Lietuvos pulo federacijos prezidentas Tomas Brikmanis pasidžiaugė, kad tarp aštuonių pajėgiausių vyrų turnyro žaidėjų pateko net šeši lietuviai bei išskyrė Pijaus Labučio pergalę 7:6 aštuntfinalyje prieš favoritu laikytą estą Denisą Grabę ir Remigijaus Kavalnio laimėtą aštuntfinalio mačą prieš kitą Estijos atstovą Oliverį Leppą.

Iš viso pirmajame Baltijos pulo lygos etape dalyvavo šešiolika moterų ir 64-i vyrai.

Antrasis etapas (pool-9) gegužės pabaigoje vyks Rygoje.