Prieš baikerių sezono atidarymą policininkai Kaune sustiprino patruliavimą

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gegužės pirmąją, šventinę dieną, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai organizavo sustiprintą patruliavimą Kauno mieste ir jo apylinkėse.

Keturi kelių policijos pareigūnai su patruliniais automobiliais ir keturi policijos motociklai pirmąjį gegužės vakarą tikrino prieš baikerių sezono atidarymą besirenkančius motociklų vairuotojus. Dėmesys buvo skirtas motociklininkų susibūrimo vietoms, buvo tikrinama, ar „geležinių žirgų“ vairuotojai turi teisę vairuoti, ar motociklai yra techniškai tvarkingi ir apdrausti.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų dėmesio netrūko ir gausiai Kauno centre bei senamiestyje saulėtą dieną susirinkusiam jaunimui – buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas, stebimi chuliganiško ir pavojingo vairavimo atvejai, matuojamas stiklų šviesos laidumas, vaikų vežimo saugumas.

Šventinę popietę Kauno vairuotojai praleido ramiai ir pakankamai drausmingai. Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai reido Kauno mieste ir apylinkėse metu nustatė 37 pažeidimus. Tarp jų – 18 vairavimo tvarkos pažeidimų, nustatyta 16 automobilių, kurių priekiniai šoniniai stiklai buvo tamsinti, t. y. langų stiklų šviesos laidumas buvo mažesnis, nei yra leistina.

Staigmena laukė kelių policijos pareigūnų pakeliui į Vilnių. Motociklininkų dėmesį patraukė automagistrale KaunasVilnius didžiuliu greičiu lekiantis automobilis VOLVO. Sustabdžius šį automobilį, paaiškėjo, kad jo vairuotojas yra ne tik greičio, bet ir alkoholio mėgėjas. Vairuotojui pritrūko labai nedaug, kad alkoholio matuoklis užfiksuotų vidutinį girtumo laipsnį. Tikrinimo metu buvo nustatytas 1,47 promilių girtumas. Reikėjo labai nedaug, kad didžiuliu greičiu lekiantis neblaivus vairuotojas sukeltų eismo įvykį, kurio pasekmės būtų buvusios skaudžios. Laimei, vairuotojas buvo laiku pastebėtas ir sustabdytas. Teismas spręs, kokiam terminui jam bus atimta teisė vairuoti ir kiek tūkstančių litų bauda bus paskirta. Įstatymas už šį pažeidimą numato piniginę baudą iki pusantro tūkstančio litų ir teisės vairuoti atėmimą iki pusantrų metų.

Dėl neblaivių vairuotojų kaltės per šių metų pirmąjį ketvirtį Lietuvos keliuose žuvo 11 žmonių, 82 eismo dalyviai buvo sužeisti.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Geriausių šalies krepšininkų ir krepšininkių rinkimai: vienoje kategorijoje dominuoja kaunietis

LSMU neteko studentės: bendrakursiams teikiama informacija dėl psichologinės pagalbos

Girtutėlė vairuotoja rėžėsi į policijos pareigūnų automobilį

Laisvės alėją apraizgė mįslingi „voratinkliai“ (papildyta)

Kauno rajone - netradicinė mokykla „sunkiems“ vaikams

Kauniečiai praneša: Amalių tunelis jau atidarytas

Smurtu prieš sūnų kaltinamai kaunietei prokurorai pasiūlė bausmę

Legendinis Kauno pastatas po rekonstrukcijos taps daugiafunkce erdve

Tarptautinės operacijos metu Kaune sučiuptas narkobaronas

Po „Žalgirio“ arenos stogu – vyks išskirtinė maisto mugė „Kaunas FOOD“