Skaitytoja: eismas Savanorių pr. kalnu uždarytas tinkamai nepasiruošus

Kas vyksta Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Balandžio 2 dieną prasidėjo Savanorių prospekto estakados rekonstrukcija. Tuo pačiu metu uždarytas eismas Savanorių prospekto kalnu, sumontuoti laikini šviesoforai. Praėjus vos kiek daugiau nei savaitei, ketvirtadienį, ant kalno įvyko avarija, kurios metu sužeistas vairuotojas. Vietos gyventojai įsitikinę, kad dalis gatvės buvo uždaryta tinkamai nepasiruošus.

EISMO ĮVYKIO NUOTRAUKŲ GALERIJA

Savanorių kalno apačioje ir viršuje sumontuoti šviesoforai reguliuoja viešojo transporto eismą viena eismo juosta. Kitiems automobiliams ja naudotis negalima – eismas čia uždarytas. Tokia situacija kebli vietiniams gyventojams – išvažiuodami iš savo kiemų jiems neįmanoma matyti, koks šviesoforo signalas dega ir kuria kryptimi vyksta eismas.

Ketvirtadienį ant Savanorių kalno susidūrė viešojo transporto autobusas ir „Renault Megane“. Sužeistas pastarojo automobilio vairuotojas. Pirminiais duomenimis, dėl avarijos kaltas „Renault“ vairuotojas, kuris važiavo per draudžiamą šviesoforo signalą.

„Gyvenu name, prie kurio įvyko avarija. Į savo kiemą ir iš jo, žinoma, vistiek važiuojame automobiliu. Ir kartais išvažiuojant iš kiemo kyla problema, nes šviesoforo, žinoma, nematome. Kai jei eismas neintensyvus, ir nei iš vienos pusės nėra atvažiuojančių automobilių, tiesiog nežinai į kurią pusę galima važiuoti tuo metu… Tikriausiai tam „Renault“ vairuotojui nebuvo tokia situacija, bet… Žinoma, jei netyčia pasitaikytų, kad nesulaukusi išsukčiau ir pamatyčiau, kad važiuoju prieš eismą, bandyčiau įsukti į artimiausią kiemą, ne rėžtis į autobusą, o visi galvotų, kokia aš kvaila – nepažįstu šviesoforo, nematau“, – rašo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja.

Kauno savivaldybės Transporto ir eismo skyriaus vedėjas Paulius Keras pripažino, kad šioje situacijoje reikės spręsti gyventojų problemas.

„Sutinku, kad pastaba teisinga. Reikia pažiūrėti kokia situacija vietoje. Reikės ieškoti sprendimų“, – teigė P. Keras.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Gyvenimo audros kauniečius nubloškė į sąvartyną: atsistoti ant kojų sunku

Sąjūdžio minėjime prie Kauno A. Juozaitis žengs svarbų žingsnį

Kauniečių Sigito ir Natalijos Martinavičių santuoka oficialiai nutraukta

Išsikviesti greitosios pagalbos tiesiogiai bus nebeįmanoma

Šalia Kauno marių - gamtos kampelis, kuriame lankėsi ne kiekvienas

Prisiminė didžiausius žalgiriečių paklydimus: išgertuvės iki ryto, kanapės, muštynės ir „Farai“

Keičiasi „CityBee“ kainos: nebelieka nemokamų kilometrų

„Žalgirio“ areną pirmą kartą drebino Radžis su koncertiniu turu

Kauniečiai tyrinėjo Kauną mindami dviračius: apdovanoti žaidimo „Pažink Kauną“ nugalėtojai

Į naktinį barą Vilijampolėje skubėjo gausios policijos ir medikų pajėgos