Iš Kauno – naujos „Ryanair“ kryptys

fastcompany.com nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį Kauno Karmėlavos oro uoste Airijos aviacijos bendrovė „Ryanair“ oficialiai paskelbė dvi naujas skrydžių kryptis, skelbia lrytas.lt.

Kartą per savaitę, ketvirtadieniais, bus galima skristi į Vakarinėje Airijos dalyje maždaug 200 kilometrų nuo Dublino nutolusį Noko (Knock) oro uostą.

Du kartus per savaitę, ketvirtadieniais bei sekmadieniais, iš Kauno vyks skrydžiai į Sicilijos saloje esantį nedidelį Komiso (Comiso) miestą.

Sicilijoje tai antrasis miestas, kurį iš Kauno galima pasiekti lėktuvu. Nuo praėjusių metų kartą per savaitę lėktuvai skraido į Trapanį. Abu miestai vienas nuo kito nutolę daugiau kaip 300 kilometrų, tad poilsiautojai turi galimybę pažintį su mafijos sostine vadinama sala pradėti atskridę į vieną jos miestą, o išvykti iš kito.

Bendrovės „Ryanair“ pardavimo ir rinkodaros vadovė Šiaurės ir Baltijos šalims Elina Hakkarainen atskleidė esmines naujienas. Į lėktuvo saloną keleiviai galės neštis du rankinio bagažo vienetus. Kartu su standartiniu lagaminu bus galima turėti ne didesnį kaip 35x20x20 cm krepšį.

Taip pat biliete bus nurodytos sėdimosios vietos, o skrydžio metu bus galima naudotis elektroniniais prietaisais.

Naujajame Kauno oro uosto vasaros skrydžių tvarkaraštyje iš viso numatyta 19 krypčių. Prasidėjus šiltajam sezonui bus galima vykti į Kiprą, Maltą, Palmą de Maljorką, Alikantę, Kaljarį, Komisą, Trapanį, Kosą, Rodą, Dubliną, Noką, Londoną (Stanstedą, Getviką, Lutoną), Bristolį, Edinburgą, Birmingemą, Frankfurto Haną, Oslo Rygę.

Praėjusiais metais vasaros skrydžių sezono metu Kauno oro uostas sulaukė 544 tūkst. keleivių. Ketvirtadalį visų keleivių sudarė turistai iš kaimyninių šalių.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Girto vairuotojo kelionė baigėsi įsirėžus į gyvenamąjį namą

Viena Laisvės alėjos dalis rekonstrukcijos greitu metu nesulauks (foto)

Ne Kauno mieste registruotų tėvų vaikams – galimai brangesni darželiai

Tiršto rūko pasekmės – Karmėlavoje partrenktas žmogus

Sergamumas gripu ir peršalimo ligomis šalyje didėja

Baltijos regiono lyderiai rinksis Kaune: pagrindinis iššūkis – visuomenės pasitikėjimo stoka

A. Juozapavičiaus prospekte įvykusi avarija pareikalavo aukų

Tarp daugybės parduodamų objektų - dar vienas unikalus Kauno pastatas (foto)

Kauno progimnazijoje – žarnyno infekcijos protrūkis

Net 10 metų trukusioje didžiausioje kontrabandos byloje – galutinis teismo verdiktas