„Akropolio“ garaže liepsnojo „Audi“ (papildyta) – Kas vyksta Kaune

„Akropolio“ garaže liepsnojo „Audi“ (papildyta)

Kas vyksta Kaune nuotr.

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Akropolio“ garaže užsidegė 2008-ųjų metų gamybos automobilisAudi A4”.

Apie 20 val. trumpam į prekybos centrą užsukęs vyras paliko automobilį antrame „Akropolio“ garažo aukšte. Grįžęs pamatė, kad aplink jį zuja praeiviai, kurie gesina degantį jo automobilį.

Į „Akropolį“ akimirksniu atvyko daug ugniagesių ekipažų, kurie padėjo žmonėms užgesinti degantį automobilio variklį.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ pasakojo pirmasis degantį automobilį pastebėjęs kaunietis, jis nedelsiant puolė prie automobilio ir stebinčių gaisrą pradėjo klausinėti, kas turi gesintuvų. Tuo metu pradėjo daužyti priešgaisrinės apsaugos dėžę, kurioje tikėjosi rasti bėgantį vandenį. Tačiau atidaręs dureles ir atsukęs priešgaisrinį čiaupą nustebo, kai iš jo vanduo nebėgo. Tuomet bėgo prie kito. Vėliau sužinojo, kad norint, jog šiais čiaupais bėgtų vanduo, skirtas numalšinti įsiplieskusią ugnį, reikia atsukti pagrindinį čiaupą pirmame pastato aukšte.

Per tą laiką atvykę ugniagesiai numalšino įsiplieskusią ugnį.

PAPILDYTA

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininko pavaduotojas Arūnas Kilšauskas penktadienį portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad priešgaisrinės apsaugos dėžės yra skirtos ugniagesiams, atvykusiems gesinti gaisro, ne žmonėms. Taip pat paaiškino, kad norint atidaryti šią dėžę, reikia naudoti durelėse po stikliuku uždengtą raktą, o ne duris išlaužti, kaip buvo padaryta ketvirtadienio vakarą.

Ugniagesių atstovas patikino, kad dėžėje buvo žarna.

Pilietiškus žmones, pradėjusius ieškoti galimybių užgesinti įsiplieskusį automobilio gaisrą, galėjo suklaidinti ant dėžės užklijuotas lipdukas, tačiau priešgaisrinės apsaugos atstovas patikino, kad po šio įvykio bus svarstoma keisti žymėjimo tvarką.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA