"Metų kauniete" išrinkta J.Šmidtienė - Kas vyksta Kaune

„Metų kauniete“ išrinkta J.Šmidtienė

R.Dačkaus / Prezidentės spaudos tarnybos nuotr.

Kauno Valstybinėje filharmonijoje vykusiuose “Metų kaunietės” rinkimuose šiais metais triumfavo Jolanta Šmidtienė. Nugalėtoją pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Konkurso „Metų kaunietė 2013″ nugalėtoja tapo menininkė Jolanta Šmidtienė, sukūrusi miestui įspūdingą Kalėdų eglę, pretenduojančią į Gineso rekordų knygą.

Kaunas tampa atviru, jaukiu ir šiuolaikišku didmiesčiu. Esate pavyzdys, kad žmonės, mylintys savo miestą ir savo šalį, daro stebuklus. Aktyvios, veiklios ir kūrybiškos Kauno moterys daug prisideda prie pozityvių permainų mieste“, – renginio metu sakė D.Grybauskaitė.

Pasak Prezidentės, „Metų kaunietės“ konkurso finalisčių darbai kalba patys už save. Tyliai, nelaukdamos paraginimo iš šalies, jos padeda išgelbėti gyvybes, rūpinasi silpnesniaisiais, kuria įspūdingus meninius projektus ir įkvepia kitus ieškoti savo pašaukimo.

„Metų kaunietės“ rinkimai surengti antrą kartą. Praėjusiais metais šis titulas atiteko olimpinei plaukimo žvaigždei Rūtai Meilutytei.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA