Eismo pakeitimai: nauji STOP ženklai - Kas vyksta Kaune

Eismo pakeitimai: nauji STOP ženklai

Kas vyksta Kaune nuotr.

Nuo pirmadienio dėl rekonstrukcijos darbų stabdomas visų rūšių transporto eismas K. Petrausko g. atkarpoje tarp Radvilėnų pl. ir Aukštaičių gatvės. Dėl šios priežasties pakeista eismo tvarka Aušros, Aukštaičių ir Višinskio gatvėse. Kaip vairuotojams sekėsi susidoroti su naujais kelio ženklais ir kliūtimis, žiūrėkite foto ir vaizdo reportažuose.

Kaip jau anksčiau skelbė Kauno policija, kovo 17 d. prasideda K. Petrausko g. rekonstrukcija tarp Vydūno al. ir Radvilėnų pl. Ji vyks 2 etapais.

I etapas: K. Petrausko g. bus uždaryta nuo Aukštaičių g. iki Radvilėnų pl. – pagrindinis apvažiavimas vyks Aukštaičių g.

II etapas: K. Petrausko g. bus uždaryta nuo Vydūno al. iki Aukštaičių g. – pagrindinis apvažiavimas vyks Vydūno al., Minties rato g. , J. Basanavičiaus al.

Policijos pareigūnai prašo vairuotojų būti atidiems, atkreipti dėmesį į kelio ženklus ir laikytis Kelių eismo taisyklių.

Tuo tarpu 6-ojo, 34-ojo, 38-ojo, 43-iojo maršrutų autobusai ir 43-iojo maršruto maršrutiniai taksi nuo Savanorių pr. ir K. Petrausko g. sankryžos link Sporto g. stotelės ir atgal važiuos Savanorių pr., Aukštaičių g., K. Petrausko gatve, informuoja miesto transporto ir eismo organizavimo skyrius.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA