Tarptautinė mentalistų asociacija apdovanojo garsiausią Lietuvos mentalistą iš Kauno Nicholą Kin

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Baltijos šalių rekordininkas kaunietis Nicholas Kin tarptautinės mentalistų asociacijos apdovanotas už nuopelnus mentalizmo srityje. Vasario 8 dieną Gardine Tarptautinio iliuzionistų festivalio „Magic Show 2014″ metu garsiausiam Lietuvos mentalistui bus įteiktas „Superstars of Mentalism“ apdovanojimas.

Tarptautinės mentalistų asociacijos kasmetinis apdovanojimas „Superstars of Mentalism“ įteikiamas labiausiai nusipelniusiam ir įspūdingiausius pasirodymus demonstravusiam mentalistui. Asociacijos nariai, tarp kurių yra tokie iliuzijos meno atstovai kaip Alexander Aleksander, Luke Jermay, David Berglass, Uri Geller ir kt. šių metų apdovanojimą skyrė lietuviui Nicholui Kin už mentalizmo meno populiarinimą bei pasirodymų metu demonstruojamą aukštą profesionalumo lygį.

„Labai džiaugiuosi, kad mano sugebėjimai jau ne pirmą kartą įvertinami prestižiniais apdovanojimais. Tokie įvertinimai yra didžiulė paskata tobulėti ir žiūrovams demonstruoti aukščiausios klasės mentalizmo pasirodymus,“- sako Nicholas.

Nicholas Kin visame pasaulyje žinomų mentalizmo meistrų įvertinamas ne pirmą kartą – 2010 metais Nicholas buvo nominuotas prestižiniam apdovanojimui „Merlin Award“ už originaliausią pasirodymą, 2011 metais Baltijos šalių iliuzionistų asociacija AMBER jį pripažino geriausiu metų mentalistu, o 2012 metais Nicholui Kin buvo įteiktas apdovanojimas „The Geller’s Star“, kurį yra gavę tik 3 mentalistai iš viso pasaulio.

Vasario 8 – 9 dienomis Gardine vyksiančiame „Magic Show 2014″ tarptautiniame festivalyje Nicholas ne tik bus apdovanotas „Superstars of Mentalism“ apdovanojimu – kaunietis mentalistas pakviestas būti komisijos nariu mentalizmo kategorijos konkursinėje programoje, o taip pat festivalio metu vesti seminarus mentalizmo tematika.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Alekna pristato naujausią savo kūrinį: filmuojant klipą prireikė įveikti aukščio baimę

Savaitgalį – išskirtiniai vairuotojų pasiteisinimai: apgirtę nuo valerijono ir pamiršę, kad neturi teisės vairuoti

Vandens kokybė Baltijos jūroje nepavydėtina: atsakomybės šešėlis siekia Kauną

Neįgali kaunietė piktinasi: specialistai „pagydė“ nė akyse nematę

Išrinkti įtakingiausi šalies politikai: ekspertų ir visuomenės nuomonė išsiskyrė

Per savaitgalį Kaune - rekordinis koronaviruso atvejų skaičius, V. Matijošaičio prašymai nepadeda

Savaitgalis neapsiėjo be pažeidimų: ir vėl nubausti kaukių nedėvėję asmenys

Nerimaujama dėl koronaviruso situacijos Kaune ir Vilniuje: infekcijos protrūkiai gali būti susiję

Tiesa apie sveikatos studijas: šmaikščiame klipe suvaidino studentai

Laikinai stabdomi traukinių reisai tarp Kauno ir Balstogės