Kauno „Žalgiris“ Top 16 kovas pradėjo skaudžiu pralaimėjimu Miuncheno „Bayern“ klubui

Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno „Žalgiris“ penktą kartą iš eilės kovoja su stipriausiomis Eurolygos „Top 16” komandomis ir penktadienio vakarą rungtynėmis namuose su Miuncheno “Bayern” pradėjo antrojo turo rungtynes. Rungtynes „Žalgirio“ arenoje stebėjo ir kauniečių komandą palaikė pilnos tribūnos krepšinio aistruolių, tačiau net ir tai neleido „Žalgiriui“ iškovoti pergalės.

Kauniečiams namuose nepavyko pasipriešinti svečiams iš Miuncheno, kurie rungtynes laimėjo triuškinančiu rezultatu 66:84. (10:15, 26:33, 12:24, 22:12).

Rezultatyviausiai kauniečių gretose žaidė J.Dentmon (12), T.Klimavičius ir A.Milankis (9), K.Vecvagars (8).

Kauno „Žalgirio“ vyr. treneris Saulius Štombergas sakė, kad komandai šiandien nepavyko įgyvendinti, ką buvo sugalvoję, o priešininkai buvo kovingai nusiteikę: „Noriu pasakyti, kad priešininkai atrodė stipriai. Buvo matyti jų trenerio braižas, ypač gynyboj. Jie mus spaudė po visą aikštelę, neleido daryti ką norėjom ir tai pabaigoje komandą išmušė iš vėžių. Jie turi gerą sudėtį, tuo jie naudojosi. Jie spaudė Dentmoną, jis negalėjo visas rungtynes atsilaikyti preš tokius žaidėjus. Tris kėlinius mes pralošėm, ketvirtam parodėm tą žaidimą, bet ir tai, ne pilnai. Priešininkai tiek puolė, tiek gynėsi labai gerai ir pelnytai laimėjo“, sakė treneris.

Miuncheno “Bayern” vyr. treneris Svetislav Pešić pasidžiaugė, kad jo komanda „Top 16” pradėjo pergale, o žaidėjai buvo taiklūs prie tritaškio linijos: „Esu laimingas laimėdamas Lietuvoje, krepšinio šalyje. Šiandien žengėme į aikštę būdami motyvuoti, buvome švieži beveik 34 minutes. Pavyko sustabdyti J.Dentmon, kuris yra puikus žaidėjas. Būtent komandinė gynyba daug ką lėmė, tai buvo viena iš pergalės priežasčių. Tai leido komandai įgyti pasitikėjimą ir iškovoti pergalę. Tikiu, kad tai pirma, bet ne paskutinė pergalė Miuncheno „Bayern“ komandai“, po rungtynių Kaune sakė S. Pešić.

Komandai rungtynėse padėti negalėjo Martynas Pocius, Siim-Sander Vene, Mindaugas Kupšas.

Kovos kauniečiams „Top 16” etape lengvos nebus. F grupėje žalgiriečiai kausis su Madrido „Real“, Maskvos CSKA, Tel Avivo „Maccabi Electra“, Stabulo „Galatasaray“, Krasnodaro „Lokomativ-Kuban“, Belgrado „Partizan NIS“ ir Miuncheno „Bayern“. Su kiekvienu iš jų bus sužaistos dvejos rungtynės. Viso laukia 14 rungtynių.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno koronaviruso dienoraštis #savaitgalis 2

Paslaptinga Tyrimų laboratorija Kaune: tarpukario pastato sienų nesugriautų net sprogimas

Pasveikusių nuo koronaviruso kraujas gali būti labai vertingas

Kaune dingęs automobilis užvedė diskusiją: tokių niekas nevagia

Sekmadienį patvirtinta dar viena mirtis nuo koronaviruso infekcijos

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Vilijampolėje užfiksavo neadekvačius dviratininko veiksmus

Daugiau nei 4 tonų grybų vagystės kriminalas baigtas

Nuo koronaviruso Lietuvoje mirė dvyliktas žmogus

Ateina šilto oro banga: termometrų stulpeliai šoks iki 19 laipsnių

Profesijos, kurioms žadamas aukso amžius: didžiuliai atlyginimai ir neribotas darbo vietų pasirinkimas