Trys muzikos legendos dalinosi viena „Žalgirio“ arenos scena (foto ir video galerija)

Luko Misiūno nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gruodžio mėnesį didžiausiuose šalies miestuose skamba šventiniai koncertai „Grand Show“. Vienoje scenoje populiariosios muzikos mylėtojai gali pamatyti ir išgirsti ne tik pasaulinio garso muzikos legendas – grupes „Alphaville“ ir „Secret Service“, bet ir lietuvių numylėtinius „Rondo“, kurie penktadienio vakarą koncerte „Žalgirio“ arenoje pasirodė kartu su choru „Božolė“.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Tik prasidėjus koncertui ir į sceną užlipus pop legendoms „Secret Service“, kurie Lietuvoje lankosi pirmą kartą, publika išgirdusi puikiai žinomas „Ten O‘Clock Postman“ ar „Oh Susie“, negalėjo nusėdėti vietose ir pradėjo veržtis šokti kuo arčiau savo muzikos dievaičių. „Žalgirio“ arenos apsaugininkai bandė saugoti scenos prieigas, kad čia nepasidarytų šokių aikštelė ir netrukdytų žiūrovams, sėdintiems parteryje. Tačiau tiek per „Alphaville“, tiek „Secret Service“ pasirodymus publika buvo taip įsijautusi, kad apsaugininkams nebeliko nieko kito, kaip tik leisti jai šiek tiek pasilinksminti.

Po petraukėlės ant scenos užlipęs „Rondo“ kolektyvas kartu su „Božolė“ choru atliko kūrinį „Aukštumos“, po kurio Aleksandras Ivanauskas pasisveikino su Kauno publika: „Labas vakaras Kaunas, be galo malonus jausmas groti mano gimtajame mieste“ ir susirinkusius švenčių proga pakvietė kartu atlikti kūrinį „Kalėdų naktį tylią“.

Renginio akimirkos – foto ir video galerijose.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno širdyje surengtas „Laisvės piknikas“ uždarytas su trenksmu

Važiuojant link Jonavos - baisus sunkvežimio ir automobilio susidūrimas

Įvertinkite: šviežiu asfaltu dar kvepiantis Ateities plentas

Orai toliau lepins šiluma: smarkiausiai kais Kaune

Smarkus susidūrimas prie „Megos“ atskleidė vieną problemą

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai