S. Milinytė ragina aukoti „Dovanų bankui“

Evaldo Virkečio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš kelias dienas oficialiai pilnamete tapusi dainininkė Simona Milinytė, draugams ir artimiesiems jubiliejaus šventę rengianti šiandien, iškilmių rytą užsiėmė ne grožio procedūromis, o talkino Kalėdų seneliui, atvykusiam pasveikinti vaikų, susirinkusių prekybos ir pramogų centre „Kauno Akropolis“, bei pristačiusio „Dovanų banką“.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

„Labdaros idėjos man artimos, todėl, gimtadienio rytą suskubau ne puoštis, o prisidėti prie gerumo misijos „Dovanų bankas“, kurios metu kauniečių paaukotos rašymo priemonės, žaislai, saldumynai bus perduoti dienos centrus lankantiems vaikams“, – sakė S. Milinytė.

Daugybės komplimentų iš Kalėdų senelio sulaukusi, Kalėdinę dainą atlikusi jubilijatė nuo žilabarzdžio dovanų gavo kosmetikos rinkinį. Gėlių ir sveikinimų ji sulauks ir tuomet, kai vakare priims į šventę atvykusį būrį kviestinių svečių.

Tikrąją gimtadienio dieną, gruodžio 12 – ąją, 10.23 val. S. Milinytė buvo pasveikinta tėvų. Marija ir Albertas Miliniai dukrai, sulaukusiai aštuoniolikos, įteikė rėmelį su išsaugotomis pirmosiomis mažylės nuotraukomis bei po kūdikio gimimo ligoninėje ant rankutės jam užrišta juostele, kurioje pažymėtas gimimo laikas.

„Dovana mane labai sujaudino“, – sakė S. Milinytė, pridurdama, jog mylimiausi žmonės ją taip pat apipylė gėlėmis, grožio reikmenimis, papuošalais.

„Pasirodymas „Kauno Akropolyje“ yra pirmasis mano viešas kaip pilnametės muzikinis debiutas!“, – su šypsena sakė S. Milinytė.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sekmadienio vakarą Karmėlavoje užsiliepsnojo namas ir garažai (foto)

Savadarbių muilinių lenktynėse - įspūdingas dalyvių išradingumas: nuo cepelinų iki „Sostų karų“

Kauno „Žalgiris“ pergalingai baigė pasirodymą Turkijoje

Istorinis pasaulio lietuvių kongresas: sutelkti tėvynės labui

Kauno centre įsibėgėjo savadarbių muilinių lenktynės

Skaitytojai: Laisvės alėjos pėsčiųjų zona tapo didele parkavimo aikštele

Pravieniškėse – pavojingos linksmybės, kuriose dalyvauja net 90 proc. kalinių

Fiksuoja skaitytojai: Eiguliuose „zuikiu“ važiuodami vaikai rizikuoja savo gyvybėmis

„Nestlé“ stoja į kovą su klimato kaita: populiarins net subalansuotą mitybą

Kauno karas su rajonu: palygino su Lotynų Amerikos miestų raida