S. Milinytė ragina aukoti „Dovanų bankui“

Evaldo Virkečio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš kelias dienas oficialiai pilnamete tapusi dainininkė Simona Milinytė, draugams ir artimiesiems jubiliejaus šventę rengianti šiandien, iškilmių rytą užsiėmė ne grožio procedūromis, o talkino Kalėdų seneliui, atvykusiam pasveikinti vaikų, susirinkusių prekybos ir pramogų centre „Kauno Akropolis“, bei pristačiusio „Dovanų banką“.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

„Labdaros idėjos man artimos, todėl, gimtadienio rytą suskubau ne puoštis, o prisidėti prie gerumo misijos „Dovanų bankas“, kurios metu kauniečių paaukotos rašymo priemonės, žaislai, saldumynai bus perduoti dienos centrus lankantiems vaikams“, – sakė S. Milinytė.

Daugybės komplimentų iš Kalėdų senelio sulaukusi, Kalėdinę dainą atlikusi jubilijatė nuo žilabarzdžio dovanų gavo kosmetikos rinkinį. Gėlių ir sveikinimų ji sulauks ir tuomet, kai vakare priims į šventę atvykusį būrį kviestinių svečių.

Tikrąją gimtadienio dieną, gruodžio 12 – ąją, 10.23 val. S. Milinytė buvo pasveikinta tėvų. Marija ir Albertas Miliniai dukrai, sulaukusiai aštuoniolikos, įteikė rėmelį su išsaugotomis pirmosiomis mažylės nuotraukomis bei po kūdikio gimimo ligoninėje ant rankutės jam užrišta juostele, kurioje pažymėtas gimimo laikas.

„Dovana mane labai sujaudino“, – sakė S. Milinytė, pridurdama, jog mylimiausi žmonės ją taip pat apipylė gėlėmis, grožio reikmenimis, papuošalais.

„Pasirodymas „Kauno Akropolyje“ yra pirmasis mano viešas kaip pilnametės muzikinis debiutas!“, – su šypsena sakė S. Milinytė.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

M. Kalnietis nemato savęs Š. Jasikevičiaus sistemoje

JAV teismas atmetė N. Venckienės skundą dėl ekstradicijos

Minint žydų istorijos metus - dėmesys žydiškoms Kauno vietoms

Internetinio žaidimo kūrėjams gręsia atsakomybė už neapykantos kurstymą

Birštono apžvalgos bokšto lankytojų atmintinė: nuo informacijos iki patarimų

Kauno policijos reidas: beteisė vairuotoja pareigūnams prisipažino gėrusi

Virš Lietuvos - Ukrainos karinių oro pajėgų žvalgai

Orai: po liūčių - dar viena karščio banga

Kauniečių pamėgtas turgus veiks ir darbo dienomis

Prezidentų stipendijos – 26 geriausiems studentams, net 10 iš jų Kauno universitetams