„Kauno Akropolyje“ – tikras Kalėdų senelis, „Dovanų bankas“ dienos centrams ir S. Milinytės gimtadienis

Interneto archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gruodžio 9 d. prekybos centre „Kauno Akropolis” pradedama įgyvendinti nauja gerumo misija „Dovanų bankas”. Jos metu kauniečių ir miesto svečių nupirktos rašymo priemonės, žaislai, saldumynai, sporto inventorius, knygos, higienos reikmenys atiteks net septyniems Kaune veikiantiems dienos centrams.

Skirtingose miesto vietose esančius dienos centrus kasdien lanko 139 vaikai nuo 5 iki 17 metų. Didžioji dalis mažųjų priklauso socialinės rizikos šeimoms, kai kurie regėjimo ar kompleksinę negalią. Dienos centrai yra viena iš nedaugelio vietų, kur sunkiai besiverčiančiose šeimose gyvenantys mažieji gali rasti prieglobstį, jaukumą, supratimą. Jiems kasdien rengiami įdomūs užsiėmimai, organizuojamos veiklos, tačiau įstaigos, besirūpinančios vaikais, neretai stokoja net būtiniausių priemonių.

„Visa tai, ką kauniečiai nuspręs padovanoti dienos centrams, jiems nuveš Kalėdų senelis ar jo pagalbininkai. Tiesa, tiek Kalėdų senelio, tiek elfų ir nykštukų draugija galės pasidžiaugti ne tik dienos centrus lankantys vaikai, bet visi, švenčių laikotarpiu užsukusieji pas mus“, – patikino „Kauno Akropolis“ rinkodaros koordinatorė Daiva Spangelevičiūtė.

Kalėdos į „Kauno Akropolį“ atneš džiugių naujienų tiek mažiems, tiek dideliems lankytojams. Prekybos centre veiks ne tik nykštukų dirbtuvės, šventinis paštas bei elfų vadovaujamas „Dovanų bankas“, bet ir bus galima susitikti su pačiu tikriausiu Kalėdų seneliu! Žilabarzdžio sutikimo šventė rengiama gruodžio 14 – ąją 12 valandą. Joje susirinkusius džiugins ir deramai sutikti Kalėdų senelį padės savo aštuonioliktojo gimtadienio šventę būtent tą vakarą rengianti dainininkė Simona Milinytė. Nuo tos akimirkos gruodžio 14 – ąją prekybos centre „Kauno Akropolis“ Kalėdų senelį bus galima sutikti, su juo pasikalbėti ir įsiamžinti nuotraukoje kasdien: darbo dienomis nuo 16 iki 19 valandos, o savaitgaliais – nuo 12 iki 17 valandos.

„Atsisėsti ant kelių Kalėdų seneliui, nusifotografuoti ir pakuždėti į ausį didžiausią savo svajonę… Kuris vaikas to netrokšta?“, – neabejojo D. Spangelevičiūtė.

„Dovanų bankas“ ir visos išvardintos šventinės pramogos prekybos centre „Kauno Akropolis“ veiks iki gruodžio 28 d.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

R. Karbauskis: keisis mažiausiai keturi ministrai

Išskirtinį rodsterį vairuojantis kaunietis vokišką automobilį iškeitė į japonišką: susirgau MX-5 liga

Kauniečių sėkmė Tarptautinėse vaikų žaidynėse: 10 individualių trofėjų ir futbolininkų auksas

Dėl karo ar krizių į Lietuvą grįžtantys lietuviai gaus nemokamą sveikatos draudimą

Naktį Lietuva stebėjo dalinį Mėnulio užtemimą: reiškiniu buvo galima grožėtis beveik 3 valandas

Miesto centre įsibėgėjus gatvės rekonstrukcijai, pėsčiuosius paliko ant ledo

Iš Kauno kilusi G. Martirosianaitė oficialiai pakeitė pavardę

R. Kazėnienė pratrūko: prokuratūrą reikia aptverti tvora ir visi žinos, už ką prokurorai ten sėdi

Vyriausybė apsisprendė - nuo šiol tarą privalės priimti ir kaimo parduotuvėse

Trečiadienio pavakarę Vilijampolėje - „Volkswagen" ir „MAN" susidūrimas