M. Vitulskis turi „užsakymą“ Kalėdų seneliui

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį į Lietuvą po daugiau nei tris mėnesius trukusių gastrolių Austrijoje parskrendantis solistas, kaunietis Merūnas Vitulskis išsyk ners į darbus – gruodį itin intensyviai jis darbuosis įvairiose Lietuvos koncertų salėse, 12 – ąją dieną Kauno filharmonijoje pristatys antrąjį savo kompaktinį diską ir ruošis Naujųjų metų naktį „Siemens“ arenoje rengiamam „Auksinio balso“ Gala koncertui.

M.Vitulskis atvirauja būdamas užsienyje pasiilgęs artimųjų ir draugų. Ne sykį jam kilo noras pasielgti itin romantiškai ir žmonai Erikai iš Austrijos atsiųsti laišką. „Tačiau noras kuo greičiau su ja pasikalbėti nugalėdavo ir šratinuką pakeisdavo telefonas arba Skype“, – pasakojo M. Vitulskis.

Anot jo, lauktuvėmis artimiesiems greičiausiai taps austriški saldumynai. Ne sykį į gastroles vykęs ar tiesiog užsienyje atostogavęs solistas įsitikino, kad tėvynėje jokių gėrybių netrūksta, todėl laukiančius grįžtančiųjų ne itin kuo nustebinsi.

„Mūsų šalis – kosmiškai fantastiška maisto produktų, saldumynų pasirinkimo prasme. O Austrija paliko įspūdį savu tvarkingumu, punktualumu“, – sakė M. Vitulskis.

Vienam garsiausių Lietuvos solistų tiek Šv. Kalėdos, tiek Nauji metai – svarbios šventės. Tiesa, gruodžio 31 – ąją jam dažniausiai tenka dirbti. Taip bus ir šįmet. „Pasirodymų ir susitikimų su publika visada laukiu. Šįmet senuosius metus palydėsiu „Siemens“ arenoje, su kolegomis, dalyvavusiais „Auksinio balso“ konkurse“, – sakė solistas.

M.Vitulskis tvirtina, kad darbų rutina yra šiek tiek apmalšinusi kalėdinę dvasią. Ją atlikėjas tikisi atgauti ateityje, kai per svarbiausias metų šventes laiką leis tik su šeimos nariais. Paklaustas, kokį norą išsakytų Kalėdų seneliui, M. Vitulskis kelioms akimirkoms susimąstė. „Turbūt vaistų, kurių dėka niekada neprarasčiau sveiko proto!“, – sakė pašnekovas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno savivaldybė: nuo kitų metų brangs šiukšlių išvežimas

Trumpinamas į kariuomenę šaukiamų prievolininkų amžius

Prie „Akropolio“ kelią užtvėrė sunkiasvorio ir lengvojo automobilio avarija

Kauniečiai yrėsi per pirmą gausų sniegą

Kauno senjorai šiuolaikiškoje virtuvėje ryžtasi keisti mitybos įpročius

I. Strazdauskaitės budeliams siūlomos griežčiausios bausmės

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus direktorė traukiasi iš pareigų

Dėmesio: Kaune iškritus sniegui, eismas tapo itin sudėtingas

Sučiuptas Kauno statybų bendrovės direktorius: pasisavino įspūdingą pinigų sumą

Savaitgalio renginių apžvalga: mieste skambės įvairiapusiai koncertai, kvies išskirtinės šventės