Prienų krepšininkai sutriuškino žalgiriečius | Kas vyksta Kaune

Prienų krepšininkai sutriuškino žalgiriečius

delfi.lt 2013/12/01 17:34
DELFI nuotr.

Įspūdingą pergalę Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo antrą vietą užimantis Prienų „TonyBet“ klubas. Devintą pergalę dešimtose čempionato rungtynėse iškovojusi Prienų komanda puikiai atakavo iš toli ir namuose užtikrintai rezultatu 101:83 (21:22, 29:13, 21:19, 30:29) įveikė LKL čempioną Kauno „Žalgirio“ klubą, skelbia delfi.lt.

Šiose rungtynėse Prienų komandos žaidėjai pataikė net 15 tritaškių metimų iš 30. Žalgiriečiai – 6 iš 18-os. Kauno komandos krepšininkai Prienuose padarė net 21 klaidą.

Komandos lygiai kovojo tik pirmąjį kėlinį, o vėliau persvarą ėmė krautis šeimininkai Prienų krepšininkai. Antrąjį kėlinį dviem tritaškiais pradėjo Gintaras Kadžiulis. Vėliau „TonyBet“ laimėję atkarpą 14:0 ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo rezultatu 50:35.

Trečio kėlinio metu G. Kadžiulio vedami prieniškiai išlaikė persvarą, o ketvirto kėlinio pradžioje po dar dviejų šeimininkų tritaškių metimų „TonyBet“ persvara pasiekė 23 taškus – 77:54.

Pakiliai žaidusi Prienų komanda ir toliau dominavo, o „Žalgirio“ krepšininkams kiek sumažinti skirtumą pavyko tik pačioje susitikimo pabaigoje. Po finalo sirenos triumfas Prienuose – „TonyBet“ iškovojo pergalę rezultatu 101:83.

Virginijaus Šeškaus treniruojamas „TonyBet“ klubas vienintelį pralaimėjimą LKL patyrė spalio pabaigoje, kai rezultatu 72:78 nusileido Kėdainių „Nevėžio“ komandai.
Šiam susitikimui „Žalgirio“ trenerių sprendimu nebuvo registruoti Justinas Dentmonas, Tadas Klimavičius ir Siimas-Sanderis Vene.

Tai antras „Žalgirio“ pralaimėjimas LKL čempionate. Po pirmos nesėkmės „Šiaulių“ ekipai (78:79) su komanda buvo priverstas atsisveikinti treneris Iliasas Zourosas.