Kaune pastebėtas pirmasis sniegas - Kas vyksta Kaune

Kaune pastebėtas pirmasis sniegas

Skaitytojų nuotr.

Pirmadienio naktį nemiegoję kauniečiai galėjo matyti, kaip krenta pirmosios snaigės. Kaip pranešė skaitytojas Edvardas, Kaune snigti pradėjo apie 2 val. nakties. Nors balto apkloto Kaune pirmadienio rytmetį ir buvo kur ne kur, kai kuriose gatvėse susidarė plikledis, įvyko keli eismo įvykiai.

Tad sinoptikai šį kartą neapgavo: jie teigė, kad pirmadienio naktį sniegas pasieks ir Kauną – iškris šlapdriba, formuosis plikledis, bus slidu ir žvarbu – šiaurės vėjas pūs 8–13 m/s  greičiu. Oro temperatūra naktį kris iki neigiamų reikšmių – iki 2–3 °C šalčio, o dienos metu pakils nedaug virš nulio – bus apie +2 °C.

Antradienį  Kaune kritulių neprognozuojama, tačiau neigiamos oro temperatūros tebesilaikys, net dienos metu oro temperatūra bus apie nulį.  Vėjas naktį vis dar plukdys šaltį iš šiaurinių platumų 7–8 m/s greičiu, dienos metu keis kryptį į šiaurės vakarų ir šiek tiek susilpnės.

Trečiadienio naktis Kaune bus dar žvarbesnė negu prieš tai buvusios – dangus protarpiais giedrinsis, oras vės iki 5–6 °C šalčio. Dieną priartės atmosferis fronto debesys ir iškris šlapdriba. Vėjas pūs iš pietvakarių 5–8 m/s greičiu naktį, 7–12 m/s greičiu dieną. Įdienojus oras sušils iki 3 °C šilumos.

Ketvirtadienį orai vėl persimainys – tiek naktį, tiek dieną palis, oro temperatūra laikysis apie 3–6 °C šilumos (atitinkamai naktį ir dieną). Vėjas plukdys drėgmę iš vakarų 7–9 m/s greičiu.

Penktadienį tolygiai orai vėl vės – naktį iškris šlapdriba, oro temperatūra laikysis apie 1 °C šilumos. Dieną vyraus debesuotas dangus, kritulių nebus. Naktį vėjas 5–8 m/s  greičiu pūs iš šiaurės vakarų, dieną keis kryptį į vakarų ir susilpnės. Įdienojus oras įšils iki 3 °C šilumos.

Šeštadienį vėl pasieks šaltis. Naktį kris šlapdriba, dieną vyraus debesuotas dangus. Vėjas naktį pūs silpnu greičiu iš pietryčių, dieną suksis iš šaurės. Oro temperatūra tiek naktį, tiek dieną laikysis apie 1 °C šalčio.

Sekmadienį besikeičiantis vėjas pranašaus eilines orų permainas – kritulių nelaukiama, tačiau ir naktį oro temperatūra bus apie 1 °C šilumos. Vėjas pūs iš pietvakarių 5–6 m/s greičiu. Dienos metu sušils iki 2 °C šilumos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA