Laukiant žiemos, darbai vyksta net savaitgaliais – Kas vyksta Kaune

Laukiant žiemos, darbai vyksta net savaitgaliais

Artėjant žiemai, darbus mieste vykdančios bendrovės pradėjo darbuotis ir savaitgaliais. Ne paslaptis, kad tai daryti tenka dėl sutarčių grafikų ir artėjančios žiemos.

Štai bendrovės „Autokausta“ darbuotojai šiandien vykdė darbus Petrausko gatvėje, Vytauto prospekte, taip pat Neries krantinėje. Nors oro sąlygos ne pačios geriausios, bandoma užbaigti objektus kuo greičiau.

Vytauto prospekte kalbinti darbininkai, neaišku dėl kokių priežasčių nenorėjo fotografuotis. Teigė, kad vis žurnalistai ko blogai prirašo apie juos. Tuomet pasiteiravome, ką gero galime parašyti, apart to, kad dirba savaitgaliais?

Po šio klausimo „Autokaustos“ darbininkai pasakė, kad įvažą iš Kęstučio gatvės tvarko savo iniciatyva, likus šiek tiek asfalto: „su sunkiasvore technika šiek tiek apgadinom įvažiavimą, todėl nusprendėme perkloti dangą šioje duobėtoje aikštelėje“.

Įvažą iš Vytauto prospekto į Kęstučio gatvę remontuoti žadama baigti šeštadienį, tuo tarpu aikštelės įrengimo darbus planuojama baigti iki gruodžio 17 dienos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA