Kaunietis: naktiniame klube sumokėjau už gėrimą, bet buvau išmestas

sxc.hu nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitgalį vienas „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas kreipėsi į redakciją norėdamas pasidalinti savo istorija po to, kai viename miesto naktiniame klube Helovyno renginio metu jis buvo apgautas ir po to dar išvarytas ir apkultas.

Skaitytojas teigia, kad Nemuno gatvėje įsikūrusiame klube „Enjoy“ buvo apgautas barmenų, kai sumokėjo už užsakytą gėrimą, jo negavo, o pabandęs spręsti problemą su klubo personalu, buvo išvarytas iš klubo. Kaunietis teigia, kad tą vakarą jis buvo ne vienas, su kuriuo klubo personalas taip pasielgė. Taip pat rašo, kad darbuotojai net nesileido į kalbas ir iškilusią problemą buvo linkę spręsti tiesiog išvarydami klientą iš klubo.

Klubo barmenas nusprendė, kad pinigai nebuvo sumokėti, nors prieš minutę tas pats vaikinas ne tik paėmė pinigus, o ir grąžą sugebėjo atiduoti. Neatmestina galimybė, kad darbuotojas buvo kiek padauginęs.

Mėginant išsiaiškinti iš mano pusės buvo pasiūlyta peržiūrėti vaizdo įrašą, tačiau barmenas jokiu būdu nepripažino savo klaidos, o atėję apsaugos darbuotojai maloniai išprašė iš klubo.

Tiesa, su kolega išeidinėjome tikriausiai kiek per lėtai, mat kol laukėme savo striukių, vienas iš apsaugos darbuotojų nutarė imtis savotiškų skatinimo priemonių ir įstatė guzą į pakaušį.

Barmenas gražiai paklaustas vardo ir pavardės, jos neišdavė, o apsaugos darbuotojai taip pat neprisipažino, kuris iš jų šiek tiek persistengė.

Kauniečiui kyla klausimas ar tokios savo sukurtos privačios valdos taisyklės nepažeidžia Lietuvos Respublikos teisės aktų?

Taip pat skaitytojas norėtų, kad apie šią savivalę sužinotų kuo daugiau žmonių. Kuo daugiau žmonių apsaugosime nuo sugadinto vakaro, tuo bus tik geriau, baigdamas savo laišką rašo kaunietis Julius.

Klubo nurodytais kontaktais „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams susisiekti savaitgalį nepavyko, tačiau jų renginių informacijoje skelbiama, kad klubas pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiškinimo bei keisti įėjimo sąlygas ar programą. Ar baras stebimas vaizdo kameromis ir ar šis incidentas jomis užfiksuotas, išsiaiškinti taip pat nepavyko.

Jei norite papasakoti savo istoriją ar papildyti šią, rašykite el. paštu kaunas@kasvyksta.lt

38 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Deimantinėje lygoje“ - svarbus kauniečio A. Gudžiaus startas

Į Palangą plūstant poilsiautojams – pareigūnų perspėjimas: šįkart būkite ypač budrūs

„Žalgiris“ sužinojo Eurolygos tvarkaraštį: pirmame ture – vėl su „Baskonia“

Kaunietis įpykęs: kodėl sudarkytas visiškai šviežiai paklotas asfaltas? (foto+video)

Sulaikytas kraupiu nužudymu Romainiuose įtariamas vyras

Trečdalį avarijų sukelia „klevai“ - įvardijo vieną kvailiausių priežasčių

Ministro A. Verygos pažadas medikams - nuo rugsėjo atlyginimai didės

V. Rupšys – prieš privalomą moterų šaukimą į kariuomenę

Po karšto penktadienio - kardinalios orų permainos savaitgalį

Kaunietis savaitgalį kviečia apsirūpinti žiemai ir smagiai praleisti laiką