Skaitytojas: kodėl Rusijos rinkai skirtame jogurte yra daugiau vyšnių?

NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ redakciją pirmadienį pasiekė skaitytojo Eriko pastebėjimas apie Rusijos ir Lietuvos rinkai skirtų jogurtų skirtumus. Pateiktame vaizdo siužete galima matyti, kad to pačio gamintojo jogurtas skirtas kaimyninei rinkai, yra kur kas tirštesnis, o ir vyšnių jogurte galima rasti kur kas daugiau nei tautiečiams skirtoje produkcijoje.

Lietuvos vartotojai pastaruoju metu turėjo galimybę įsigyti Rusijos rinkai skirtos pieno produkcijos su ženklia nuolaida, tačiau išbandę ją kelia klausimą, kodėl Lietuvos rinkai skirtas jogurtas yra prastesnis nei eksportuojamas į Rusiją.

Jei turite pastebėjimą ar norite aptarti rūpimą klausimą kartu su kitais „Kas vyksta Kaune“‘ bendruomenės nariais, rašykite el. paštu kaunas@kasvyksta.lt. Jūs turite būti išgirstas!

PAPILDYTA „Vilkyškių pieninės“ komentaru

Norime Jus užtikrinti, kad „Vilkyškių“ jogurtai, gaminami Lietuvos ir užsienio rinkoms, yra visiškai vienodi. Gaminame juos naudodami tokias pačias receptūras ir žaliavą – mūsų lietuvišką pieną. Turbūt jau matėte šiandien žaibišku greičiu išplitusį video, kuriame atliekamas eksperimentas su mūsų vyšnių skonio jogurtu. Į savo jogurtus dedame vyšnių uogienę su tikromis vyšniomis, vyšnių gabaliukų kiekis gali būti skirtingas leistinose normų ribose. Mes gerbiame savo vartotojus ir parduodame tik aukščiausios kokybės jogurtus tiek Lietuvoje, tiek Rusijoje, Lenkijoje ar bet kurioje kitoje šalyse.

60 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Virš Lietuvos - Ukrainos karinių oro pajėgų žvalgai

Orai: po liūčių - dar viena karščio banga

Kauniečių pamėgtas turgus veiks ir darbo dienomis

Prezidentų stipendijos – 26 geriausiems studentams, net 10 iš jų Kauno universitetams

Kauniečių abiturientų kraityje – aukščiausi pasiekimai

Šiais metais dėl tarnybos vengimo nubausti beveik 7 tūkst. vyrų (papildyta)

Pramonės prospekte kaunietis įkrito į 1,5 m gylio talpą (papildyta)

Visą savaitę šalies keliuose policija tikrins vilkikus, telefonu kalbančius vairuotojus

Baigiasi prašymų studijuoti aukštosiose mokyklose priėmimas

Kauno garaže pažeistas konteineris su radioaktyviomis medžiagomis (papildyta)