Žalgiriečiams nepavyko nukauti Milano „Emporio Armani” išvykoje – Kas vyksta Kaune

Žalgiriečiams nepavyko nukauti Milano „Emporio Armani” išvykoje

Ketvirtadienio vakarą žalgiriečiai antrose Eurolygos rungtynėse išvykoje nusileido ir Milano „EA7 Emporio Armani“ krepšininkams. Rungtynes rezultatu 82-75 laimėjo italai.

Varžybas kauniečiai su varžovais pradėjo apylygiai, tačiau pirmą jų dalį baigė su 8 taškų deficitu. Tik prasidėjus trečiajam kėliniui, žalgiriečiai pradėjo spausti „Armani“ krepšininkus. Trečiame kėlinyje kauniečiai suspurtavo ir privertė sunerimti tiek Milano komandą, tiek vietos aistruolius.

Paskutinėje rungtynių dalyje aistras kaitino į atlapus „EA7 Emporio Armani“ komandai besikabinantis „Žalgiris“, tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis „EA7 Emporio Armani“ atsiplėšė nuo Kauno „Žalgirio“ ir įgavo daugiau nei 10 taškų pranašumą. Tai sužlugdė kauniečių viltis iškovoti pirmą pergalę Eurolygoje.

Rungtynes Milane stebėjo apie 4,5 tūkst. krepšinio aistruolių, jų tarpe buvo ir kauniečių fanų su lietuviška atributika ir Kauno herbu.

Pirmąsias rungtynes šiame Eurolygos sezone žalgiriečiai žaidė Kaune su Madrido „Real“ komanda.

Kitas Kauno „Žalgirio“ mačas Eurolygoje – ketvirtadienį, spalio 31 dieną arenoje Kaune su Strasbūro SIG komanda. Pralaimėjus prancūzams Kaune, patekimas į tolimesnį Eurolygos etapą – miglotas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA