Juodas pirmadienis: vienam dingo stabdžiai ir perskrido gatvę, kitas nepastebėjo policijos ekipažo - Kas vyksta Kaune

Juodas pirmadienis: vienam dingo stabdžiai ir perskrido gatvę, kitas nepastebėjo policijos ekipažo

Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.

Pirmadienio vakarą Kaune įvyko dvi avarijos, kurių metu sužaloti ir į gydymo įstaigas pristatyti 5 žmonės.

Prie prekybos centro „Molas“ įvykusiame eismo įvykyje dalyvavo 3 automobiliai. Pirminiais duomenimis, apie 20:30 val. „Audi A6” vairuotojas, važiuodamas Pašilės gatve pajuto, kad dingo automobilio stabdžiai. Negalėdamas sustabdyti automobilio, vairuotojas trenkėsi į Baršausko gatve važiuojantį „BMW 3”, peršoko žalią veją ir stipriai atsimušė į kitą „Audi A6”, kuri po smūgio užšoko ant borto ir trenkėsi į medį. Iš pastarosios į ligoninę pristatyti 3 asmenys, kurie skundžiasi įvairiais skausmais.

Panašiu metu dar viena nelaimė įvyko Marvelės gatvėje, kur susidūrus policijos tarnybiniam automobiliui su iš šalutinio išvažiavusiu automobiliu, į ligoninę pristatyti 2 žmonės, jie patyrė įvairius sužalojimus.

Avarija užfiksuota apie 21 val, kai Marvelės gatve link Aleksoto tilto važiavęs Noreikiškių policijos komisariato pareigūnų „Mitsubishi Pajero“ rėžėsi į iš Veiverių gatvės į kairę sukusį „Citroen Xantia“. Pastarasis automobilis po smūgio dar kliudė ir šviesoforus laikančias konstrukcijas. Du žmonės iš „Citroen“ dėl sužalojimų pristatyti į ligoninę. Pareigūnai nenukentėjo.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA