Paieška baigta: berniukas rastas gyvas ir sveikas – Kas vyksta Kaune

Paieška baigta: berniukas rastas gyvas ir sveikas

Atnaujinta 13:32

Dešimtmetis gyvas. Jis aptiktas netoli namų, maždaug už 1 km., esančiam šulinyje, maždaug 5 metrų gylyje. Skaitykite plačiau ir gelbėjimo operaciją žiūrėkite čia.

Kauno policija toliau vykdo mažamečio berniuko paiešką. Šeštadienį 19:38 val. policija gavo pranešimą, kad iš namų M.Riomerio g. apie 15 val. išėjo ir iki šiol negrįžo 10-ties metų berniukas.

Kaip portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo Kauno policijos pareigūnai, iš namų išėjęs ir iki šiol negrįžęs mažametis yra 140 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, paskutinį kartą su draugu buvo prie Petrašiūnų geležinkelio viaduko.

Požymiai: 145 cm ūgio, ovalaus veido, kakta aukšta, antakiai tiesūs, akys – mėlynos, nosis tiesi, lūpos vidutinės, šviesių tiesių trumpai kirptų plaukų. Dantys lygūs, priekyje yra tarpas tarp dantų. Buvo apsirengęs šviesiai mėlynos spalvos kepure su oranžinėmis juostelėmis, juodos spalvos medžiagine striuke, juodomis džinsinėmis kelnėmis. Avėjo juodais sportiniais 33 dydžio bateliais su lipdukais. Taip pat buvo apsirengęs mėlynu sportiniu bliuzonu su gobtuvu, baltais marškinėliais, raudonomis kojinėmis.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai sakė, kad sekmadienio naktį keli policijos ir ugiagesių-gelbėtojų ekipažai tikrina Nemuno pakrantę ties Panemunės pėsčiųjų tiltu, teritoriją aplink „Molą“ prie berniuko namų, kitas vietas. Kol kas paieškos rezultatų neduoda.

Pasak vaiko artimųjų, jis niekada iš namų nebuvo pasprukęs, savo elgesiu nekeldavo tėvams rūpesčių.

Kauno policijos pareigūnai šiuo metu vykdo vaiko paiešką ir prašo visuomenės pagalbos. Jei matėte apibūdinimą atitinkantį vaiką, praneškite bendruoju pagalbos telefonu 112.

PAPILDYTA 12:10

Pareigūnai apie 13 val. sulauks pagalbos: Vidaus reikalų ministro Dailiaus Barakausko įsakymu prie paieškos prisijungia Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, svarstoma virš Kauno pakelti sraigtasparnį ir teritoriją žvalgyti iš oro. Pagrindinė paieškos zona – teritorija nuo pėsčiųjų Panemunės tilto iki geležinkelio tunelio.

Keliolika kauniečių taip pat nuo 13 val. planuoja prisidėti prie paieškų. Kaip portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo kaunietis Linas, žmonės, norintys prisidėti ieškant berniuko, renkasi 13 val. prie Petrašiūnuose esančio „Šilo“ prekybos centro.

Kauno apskrities policijos pareigūnai vaiko paieškas pradėjo nedelsiant, apklausė itin daug žmonių, nes pirminė informacija nebuvo išsami. Pareigūnai atidžiai apžiūrėjo ir tikrino netoli galimos dingimo vietos esančią teritoriją, atokias vietoves. Naktį taip pat įvykio vietoje dirbo daug pareigūnų: ekspertai, patruliai, kriminalistai, policijos kinologai su tarnybiniais šunimis. Paiešką apsunkino tamsus paros laikas, buvo naudojamas elektros generatorius.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.