Paieška baigta: berniukas rastas gyvas ir sveikas – Kas vyksta Kaune

Paieška baigta: berniukas rastas gyvas ir sveikas

Atnaujinta 13:32

Dešimtmetis gyvas. Jis aptiktas netoli namų, maždaug už 1 km., esančiam šulinyje, maždaug 5 metrų gylyje. Skaitykite plačiau ir gelbėjimo operaciją žiūrėkite čia.

Kauno policija toliau vykdo mažamečio berniuko paiešką. Šeštadienį 19:38 val. policija gavo pranešimą, kad iš namų M.Riomerio g. apie 15 val. išėjo ir iki šiol negrįžo 10-ties metų berniukas.

Kaip portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo Kauno policijos pareigūnai, iš namų išėjęs ir iki šiol negrįžęs mažametis yra 140 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, paskutinį kartą su draugu buvo prie Petrašiūnų geležinkelio viaduko.

Požymiai: 145 cm ūgio, ovalaus veido, kakta aukšta, antakiai tiesūs, akys – mėlynos, nosis tiesi, lūpos vidutinės, šviesių tiesių trumpai kirptų plaukų. Dantys lygūs, priekyje yra tarpas tarp dantų. Buvo apsirengęs šviesiai mėlynos spalvos kepure su oranžinėmis juostelėmis, juodos spalvos medžiagine striuke, juodomis džinsinėmis kelnėmis. Avėjo juodais sportiniais 33 dydžio bateliais su lipdukais. Taip pat buvo apsirengęs mėlynu sportiniu bliuzonu su gobtuvu, baltais marškinėliais, raudonomis kojinėmis.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai sakė, kad sekmadienio naktį keli policijos ir ugiagesių-gelbėtojų ekipažai tikrina Nemuno pakrantę ties Panemunės pėsčiųjų tiltu, teritoriją aplink „Molą“ prie berniuko namų, kitas vietas. Kol kas paieškos rezultatų neduoda.

Pasak vaiko artimųjų, jis niekada iš namų nebuvo pasprukęs, savo elgesiu nekeldavo tėvams rūpesčių.

Kauno policijos pareigūnai šiuo metu vykdo vaiko paiešką ir prašo visuomenės pagalbos. Jei matėte apibūdinimą atitinkantį vaiką, praneškite bendruoju pagalbos telefonu 112.

PAPILDYTA 12:10

Pareigūnai apie 13 val. sulauks pagalbos: Vidaus reikalų ministro Dailiaus Barakausko įsakymu prie paieškos prisijungia Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, svarstoma virš Kauno pakelti sraigtasparnį ir teritoriją žvalgyti iš oro. Pagrindinė paieškos zona – teritorija nuo pėsčiųjų Panemunės tilto iki geležinkelio tunelio.

Keliolika kauniečių taip pat nuo 13 val. planuoja prisidėti prie paieškų. Kaip portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo kaunietis Linas, žmonės, norintys prisidėti ieškant berniuko, renkasi 13 val. prie Petrašiūnuose esančio „Šilo“ prekybos centro.

Kauno apskrities policijos pareigūnai vaiko paieškas pradėjo nedelsiant, apklausė itin daug žmonių, nes pirminė informacija nebuvo išsami. Pareigūnai atidžiai apžiūrėjo ir tikrino netoli galimos dingimo vietos esančią teritoriją, atokias vietoves. Naktį taip pat įvykio vietoje dirbo daug pareigūnų: ekspertai, patruliai, kriminalistai, policijos kinologai su tarnybiniais šunimis. Paiešką apsunkino tamsus paros laikas, buvo naudojamas elektros generatorius.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA