Skaitytojas: ar tokį pavyzdį turi rodyti policija? (papildyta policijos komentaru)

Kas vyksta Kaune skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuolat girdime, kad žmonės nėra pilietiški, dėl to įvyksta daug nelaimių. Tačiau kokį pavyzdį rodo kai kurie policijos pareigūnai, klausia „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Laurynas ir siunčia pirmadienį užfiksuotą nuotrauką Savanorių prospekte prie Žaliakalnio policijos komisariato, kurioje galima matyti, kaip ant šaligatvio pastatytas tarnybinis policijos automobilis trukdo šaligatviu eiti pėstiesiems. Šioje vietoje automobiliams įrengtos stovėjimo vietos, tačiau vietos turi užtekti tiek automobiliams, tiek pėstiesiems.

Jei pėstysis su sveikom kojom dar gali vietą apeiti, ką daryti neįgaliojo vežimėlyje sėdinčiam?

„Kas vyksta Kaune“ portalo žurnalistai kviečia ne tik policijos pareigūnus, bet ir visus kauniečius būti supratingesniems kitų atžvilgiu ir negalvoti tik apie save.

PAPILDYTA POLICIJOS KOMENTARU

Kaune, Savanorių pr., ties 144 numeriu pažymėtu pastatu, ant šaligatvio lengviesiems automobiliams stovėti galima, tai leidžia įrengtas ženklas transporto priemonių stovėjimo vieta su papildoma lentele („Stovėti leidžiama tik taip, kaip parodyta, ir tik lengviesiems automobiliams be priekabos bei motociklams. Transporto priemonė turi stovėti palei pat šaligatvio kraštą, esantį arčiausiai prie važiuojamosios dalies“), kurioje nurodoma, kad automobiliams stovėti galima tik ant šaligatvio užvažiavus visais keturiais ratais.

Minėtu atveju, policijos automobilis, siekiant, kad nesudarytų kliūčių važiuojamoje dalyje, buvo pastatytas daugiau užvažiavus ant šaligatvio, todėl beveik neliko vietos pėstiesiems.

Policijos pareigūnai atsiprašo gyventojų, kuriems tai sukėlė nepatogumų. Pastabą vertiname savikritiškai, todėl atsižvelgsime į tai, parkuodami automobilius.

Jei turite informacijos ar norite išsakyti nuomonę, kviečiame rašyti kaunas@kasvyksta.lt arba per Facebook puslapį „Kas vyksta Kaune“.

72 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunui per Seimo rinkimus „valstiečiai“ meta „Vieningo Kauno“ kozirį

Skaitytojai praneša: iš Kleboniškio miško sklinda neaiškūs sprogimai

Vyriausybė siūlo nuo rudens atsisakyti renginiams taikyto ribojimo

Bet kur statyti gali, jei „BMW“ tu turi: greitu metu tokie pažeidėjai automobilių gali neberasti

Augintiniams taip pat galioja taisyklės važiuojant automobiliu: informuoja apie galimus nuostolius

A. Veryga Kauno medikams išdalijo savo paties kurtus medalius

Per karantiną Kauno techninės apžiūros stotyse taikyta tvarka lieka galioti ir po jo

Kauno rajone įkliuvo „Audi“ vairuotojas: bandė apgauti greičio matuoklį

„Valstiečių“ rinkimų sąraše – ir „Vieningo Kauno“ nariai

A. Veryga apie antrąją koronaviruso bangą: tikėtis, kad mus aplenks, naivu