Didžėjus debiutavo mados renginyje – Kas vyksta Kaune

Didžėjus debiutavo mados renginyje

Evaldo Virkečio nuotr.

Žinomas Lietuvos didžėjus Audrius Kolesnikovas, pramogų pasaulyje garsus Driulės XL vardu, Kaune rengiamose „Mados dienose“ debiutavo kaip dizaineris. Nors modelius kartu su „Diamond Soul Factory“ jis kuria jau dvejus metus bendra juos suvienijusi kolekcija pademonstruota „Kauno Akropolyje“, kur jau trečia diena vyksta stiliaus fiesta.

Darbus, pavadintus „Glitter-Thriller“, A. Kolesnikovas publikos teismui pateikė penktadienį popiet ir sulaukė didžiulio visuomenės susidomėjimo.

Iš blizgaus audinio, metalo, plastiko ir kitų netradicinių medžiagų sukurta apranga skirta šou programų dalyviams arba itin drąsiems besilinksminantiems.

„Taip apsivilkęs neliksi nepastebėtas!“, – su šypsena sako A. Kolesnikovas.

Sudėtingiausi, anot kūrėjų, buvo tie darbai, kuriose tarpusavyje derintos sunkiai derančios medžiagos. Kai kurias iš jų, itin trapias, reikėjo paversti ilgalaikėmis, sutvirtinti.

A.Kolesnikovo ir partnerių ,,Diamond Soul Factory” rengiamuose vakarėliuose publika per pastaruosius metus ne sykį matė šou atlikėjus, į sceną išeinančius su šokiruojančia apranga.

Didžėjus, pasinėręs ne tik į muzikos, bet ir į dizaino vandenis, dar šįmet su kolegomis iš ,,Diamond Soul Factory”, ketina pristatyti seksualių bodžių bei įspūdingų papuošalų kolekciją. Pavasarį OXY ženklo gerbėjų lauks tiek kasdienai, tiek pramogai tinkamų ryškiaspalvių drabužių kolekcija.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA