Domeikavoje rasta pavogta „Audi A6“, vagys sulaikyti su įkalčiais

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai, vykdydami transporto priemonių grobimų tyrimus bei pavogtų transporto priemonių paiešką, po 4 mėnesius trukusio tyrimo, nustatė ir nusikaltimo vietoje su įkalčiais sulaikė įtariamuosius D. A. (gim. 1989 m.) ir P. V. (gim. 1991 m.), kurie įtariami pavogę ir paslėpę automobilį „Audi A6“ (2003 m. laidos). Automobilis rastas Kauno raj., Domeikavoje.

Sulaikymo metu įtariamieji priešinosi, bandė pabėgti iš nusikaltimo vietos, tačiau nepaisant visų pastangų buvo sulaikyti.

Kriminalistų turimais duomenimis įtariamieji galėjo įvykdyti ir daugiau automobilių vagysčių Kauno miesto Šilainių ir Vilijampolės mikrorajonuose. Šiuo metu D. A. ir P. V. pareikšti įtarimai dėl minėto automobilio „Audi A6“ vagystės. Abiem įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės suėmimai. Tyrimas tęsiamas, jį organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorai.

Įtariamasis D. A. dėl automobilių vagysčių su bendrininku jau buvo sulaikytas, 2012 m. nuteistas ir jam buvo paskirtas lygtinis laisvės atėmimas, atidedant jo vykdymą. D. A. taip pat jau buvo sulaikytas ir šiais metais, buvo kreiptasi į teismą dėl pastarojo suėmimo, tačiau D. A. suimtas nebuvo. Šis tyrimas tęsiamas.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Visoje Lietuvoje vyksiantis koncertas patraukė rinkimų komisijos dėmesį

Kauno pilies žiede prisiskraidęs vairuotojas dėjo į kojas

Per parą nuo koronaviruso Lietuvoje mirė du žmonės

Kaimynų vasarą Pakaunės gyventojai minės išradingai: laukia muzikinės staigmenos ir iškylos

Visos specialiosios tarnybos naktį skubėjo į Partizanų gatvę

Mažeikių tragedijos atomazga: rastas žudiko lavonas

Stiprius narkotikus skrandyje gabenusiam Nigerijos piliečiui iš Pravieniškių ištrūkti nepavyko

Kauno klinikose žengtas istorinis žingsnis genetinių tyrimų srityje

Lėktuvai netrukus vėl leisis ir Kaune – informuoja, kaip išvengti nesklandumų

Mažeikių dramoje kitas svarbus žingsnis – šią naktį