Paskirtas naujas Kauno apygardos prokuratūros prokuroras

Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien Lietuvos generalinis prokuroras Darius Valys pasirašė įsakymą, kuriuo prokurorą Darių Valkavičių paskyrė Kauno apygardos prokuratūros vadovu. Penkerių metų kadenciją šiose pareigose D. Valkavičius pradės eiti spalio 4 d.

Nuo 1995 metų prokuratūroje dirbantis ir vyriausiojo justicijos patarėjo kvalifikacinį rangą turintis prokuroras D. Valkavičius teisininko kvalifikaciją, bakalauro ir magistro laipsnius, įgijo dabartiniame Mykolo Romerio universitete, darbą prokuratūroje pradėjo nuo tardytojo pareigų Kaišiadoryse.

Per aštuoniolika darbo metų D. Valkavičius pelnė kolegų pagarbą ir pripažinimą kaip aukštos kvalifikacijos, itin patyręs ir principingas prokuroras, turintis savo nuomonę ir gebantis ją argumentuoti.

Pastaruosius vienuolika metų D. Valkavičius sėkmingai vadovavo Kaišiadorių ir Kauno apylinkių prokuratūroms, kuriose bendradarbių apibūdinamas kaip šiuolaikiškas, kompetentingas, reiklus, bet tuo pačiu – demokratiškas, tolerantiškas ir dėmesingas vadovas.

Atsižvelgiant į D. Valkavičiaus profesionalumą, jis dažnai įtraukiamas į darbo grupes aktualiais prokuratūros veiklos klausimais, yra Prokuratūros kolegijos narys.

Atestacijos komisija šio prokuroro tarnybą nuolat vertina tik labai gerai, todėl po paskutiniojo vertinimo Komisijai pasiūlius paskatinti šį prokurorą už ilgametį pavyzdinį darbą, generalinio prokuroro D. Valio įsakymu prokurorui D. Valkavičiui paskirtas antrojo laipsnio prokuroro garbės ženklas „Už nuopelnus“.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Įteisinta alternatyvi medicina: kokie pakeitimai laukia?

Lygos autsaideriai išvykoje rėžė antausį Kauno „Žalgiriui“

Policijos reidas Kaune: „trikojai“ toliau tramdo greičio mėgėjus

Dėl mokėjimo paskirties laukelyje įrašytų juokų gali tekti pasiaiškinti

Prie „Regitros“ - stiprus „Toyota“ ir „Peugeot“ susidūrimas

Dailiojo čiuožimo varžybose Serbijoje kauniečių auklėtinė E. Kropa iškovojo bronzą

Kaune vagys nesnaudė: pavogė didelę sumą pinigų ir juvelyrinius dirbinius

Kauno oro uoste įkliuvo ginklą turėjęs vyras

Kraupi naktis Kauno rajone: namuose rasti du kūnai

Naktis Kauno Panemunės šile: grupė žmonių nėrė į stebuklingą Nemuno vandenį