Paskirtas naujas Kauno apygardos prokuratūros prokuroras

Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien Lietuvos generalinis prokuroras Darius Valys pasirašė įsakymą, kuriuo prokurorą Darių Valkavičių paskyrė Kauno apygardos prokuratūros vadovu. Penkerių metų kadenciją šiose pareigose D. Valkavičius pradės eiti spalio 4 d.

Nuo 1995 metų prokuratūroje dirbantis ir vyriausiojo justicijos patarėjo kvalifikacinį rangą turintis prokuroras D. Valkavičius teisininko kvalifikaciją, bakalauro ir magistro laipsnius, įgijo dabartiniame Mykolo Romerio universitete, darbą prokuratūroje pradėjo nuo tardytojo pareigų Kaišiadoryse.

Per aštuoniolika darbo metų D. Valkavičius pelnė kolegų pagarbą ir pripažinimą kaip aukštos kvalifikacijos, itin patyręs ir principingas prokuroras, turintis savo nuomonę ir gebantis ją argumentuoti.

Pastaruosius vienuolika metų D. Valkavičius sėkmingai vadovavo Kaišiadorių ir Kauno apylinkių prokuratūroms, kuriose bendradarbių apibūdinamas kaip šiuolaikiškas, kompetentingas, reiklus, bet tuo pačiu – demokratiškas, tolerantiškas ir dėmesingas vadovas.

Atsižvelgiant į D. Valkavičiaus profesionalumą, jis dažnai įtraukiamas į darbo grupes aktualiais prokuratūros veiklos klausimais, yra Prokuratūros kolegijos narys.

Atestacijos komisija šio prokuroro tarnybą nuolat vertina tik labai gerai, todėl po paskutiniojo vertinimo Komisijai pasiūlius paskatinti šį prokurorą už ilgametį pavyzdinį darbą, generalinio prokuroro D. Valio įsakymu prokurorui D. Valkavičiui paskirtas antrojo laipsnio prokuroro garbės ženklas „Už nuopelnus“.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Artinasi galinga stichija: Kaunui klius bene labiausiai

Iššūkis kauniečiams: ar gerai pažįsti Kauno rajoną?

Kauno muitininkų pričiuptas vyras nelegalų krovinį slėpė po šakočiais

Sutuoktiniams iš Kauno automobilių verslas apkarto - teks sumokėti daugiatūkstantinę baudą

Per žingsnį nuo stichinės nelaimės: prie Kauno situacija ypač sudėtinga

Mirtinai posūnį sumušusiam G. Konteniui priteista išmoka

Rusija keičia įvažiavimo į Karaliaučių tvarką (atnaujinta)

Oficialiai nustatyta kadenciją baigiančios D. Grybauskaitės renta

Kauniečiai sunerimę: Palemonas paskendo juoduose dūmuose

Darbymetis Kauno autobusų stotyje: po atnaujinimo tiek keleivių dar nebuvo