Paskirtas naujas Kauno apygardos prokuratūros prokuroras

Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien Lietuvos generalinis prokuroras Darius Valys pasirašė įsakymą, kuriuo prokurorą Darių Valkavičių paskyrė Kauno apygardos prokuratūros vadovu. Penkerių metų kadenciją šiose pareigose D. Valkavičius pradės eiti spalio 4 d.

Nuo 1995 metų prokuratūroje dirbantis ir vyriausiojo justicijos patarėjo kvalifikacinį rangą turintis prokuroras D. Valkavičius teisininko kvalifikaciją, bakalauro ir magistro laipsnius, įgijo dabartiniame Mykolo Romerio universitete, darbą prokuratūroje pradėjo nuo tardytojo pareigų Kaišiadoryse.

Per aštuoniolika darbo metų D. Valkavičius pelnė kolegų pagarbą ir pripažinimą kaip aukštos kvalifikacijos, itin patyręs ir principingas prokuroras, turintis savo nuomonę ir gebantis ją argumentuoti.

Pastaruosius vienuolika metų D. Valkavičius sėkmingai vadovavo Kaišiadorių ir Kauno apylinkių prokuratūroms, kuriose bendradarbių apibūdinamas kaip šiuolaikiškas, kompetentingas, reiklus, bet tuo pačiu – demokratiškas, tolerantiškas ir dėmesingas vadovas.

Atsižvelgiant į D. Valkavičiaus profesionalumą, jis dažnai įtraukiamas į darbo grupes aktualiais prokuratūros veiklos klausimais, yra Prokuratūros kolegijos narys.

Atestacijos komisija šio prokuroro tarnybą nuolat vertina tik labai gerai, todėl po paskutiniojo vertinimo Komisijai pasiūlius paskatinti šį prokurorą už ilgametį pavyzdinį darbą, generalinio prokuroro D. Valio įsakymu prokurorui D. Valkavičiui paskirtas antrojo laipsnio prokuroro garbės ženklas „Už nuopelnus“.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune projektuotojų išmonei ribų nėra: šviesoforą užstatė ženklais

Ralyje „Aplink Lietuvą 2019“ prezidento taurę iškovojo ekipažas iš Kauno

Paaiškėjo, kada Kauno žvėriui tikimasi suteikti kūną

10 gražiausių žalgiriečių epizodų draugiškose rungtynėse

Į „Romuvą “ sugrįžta tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis

Atsako advokatė: ar už pertraukas darbo metu gali būti mokamas atlyginimas?

Sprendimą apskundusi Mongolo našlė iš H. Daktaro nieko nepešė

Tarptautinis šokių festivalis „Aura“ perrašys mišių tradicijas

„BMW“ savininkams Kaune atėjo juodos dienos

I. Šimonytė neteko ilgus metus sirgusios mamos