Patrankos salves Rotušės aikštėje iššovė G.Krapikas, M.Kalnietis ir „Juozukas“

Rec-pro nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį miesto Rotušėje iškilmingai pagerbti Lietuvos rinktinės nariai kauniečiai. Tiesa, iš krepšininkų pagerbimo ceremonijoje galėjo dalyvauti tik Mantas Kalnietis. Jonui Mačiuliui skirtus apdovanojimus atsiėmė jo tėvai, o Donatui Motiejūnui ir Linui Kleizai jie bus perduoti vėliau.

„Man didelė garbė būti kauniečiu. Visuomet malonu sulaukti įvertinimo už mūsų darbą“, – sakė Lietuvos rinktinės įžaidėjas M. Kalnietis.

Krepšininkus, trenerio asistentą Gintarą Krapiką bei komandos vadybininką Juozą Petkevičių (Juozuką) Kauno meras Andrius Kupčinskas apdovanojo III laipsnio Santakos garbės ženklais.

Komandos direktoriui Pauliui Motiejūnui, gydytojui Vyteniui Trumpickui, fizinio rengimo treneriui Sigitui Kavaliauskui bei komandos masažuotojui Aleksėjui Peleckiui iškilmingai įteikti burmistro Jono Vileišio pasidabruoti medaliai.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

„Jūs esate mūsų pasididžiavimas. Viso čempionato metu Kaunas gyveno krepšinio ritmu. Kiekvienas iš mūsų džiaugėmės ir išgyvenome kartu su jumis. Man ypač džiugu, kad kaip visuomet Lietuvos rinktinės branduolį sudarė kauniečiai. Dėl to mums dar didesnė garbė“, – kalbėjo Kauno meras A. Kupčinskas.

M. Kalnietis, dėkodamas miesto vadovams bei visiems kauniečiams, Kauno merui įteikė savo vardo Lietuvos rinktinės marškinėlius.

Į pagerbimo ceremoniją Rotušėje sugūžėjo ir daug krepšinio gerbėjų, kurie atėjo asmeniškai padėkoti kauniečiams krepšininkams.

Pagerbimo ceremonija baigta patrankos salvėmis. Šį kartą salves iššovė M. Kalnietis, G. Krapikas ir rinktinės simbolis Juozukas.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno policija prašo pagalbos: užsipylė kuro ir išvažiavo

Antradienį popiet Lakūnų pl. rastas moters kūnas

Kaune vėl iškilo pripučiamas maniežas, bet nykus jo vaizdas - trumpalaikis

Prestižinei tarptautinei vidurinio ugdymo programai Kaune – pedagogų iš viso pasaulio pajėgos

R. Alijevo bylos dėl prisijungimo prie buvusios žmonos paskyrų teismas ir vėl nepradėjo

Tarp įtakingiausių Lietuvos verslininkų ir ekonomistų - net trys kauniečiai

Žinomuose festivaliuose - tikra narkotikų puota

Vakar iškritęs lietus tik pradžia – atkeliauja 4 kartus stipresnės liūtys

Prie „Kauno Žalgirio“ klubo prisijungė vienas geriausių Lietuvos futbolininkų

Į smurto skandalą įklimpusi septynių vaikų mama: prašau mane išteisinti