Patrankos salves Rotušės aikštėje iššovė G.Krapikas, M.Kalnietis ir „Juozukas“

Rec-pro nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį miesto Rotušėje iškilmingai pagerbti Lietuvos rinktinės nariai kauniečiai. Tiesa, iš krepšininkų pagerbimo ceremonijoje galėjo dalyvauti tik Mantas Kalnietis. Jonui Mačiuliui skirtus apdovanojimus atsiėmė jo tėvai, o Donatui Motiejūnui ir Linui Kleizai jie bus perduoti vėliau.

„Man didelė garbė būti kauniečiu. Visuomet malonu sulaukti įvertinimo už mūsų darbą“, – sakė Lietuvos rinktinės įžaidėjas M. Kalnietis.

Krepšininkus, trenerio asistentą Gintarą Krapiką bei komandos vadybininką Juozą Petkevičių (Juozuką) Kauno meras Andrius Kupčinskas apdovanojo III laipsnio Santakos garbės ženklais.

Komandos direktoriui Pauliui Motiejūnui, gydytojui Vyteniui Trumpickui, fizinio rengimo treneriui Sigitui Kavaliauskui bei komandos masažuotojui Aleksėjui Peleckiui iškilmingai įteikti burmistro Jono Vileišio pasidabruoti medaliai.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

„Jūs esate mūsų pasididžiavimas. Viso čempionato metu Kaunas gyveno krepšinio ritmu. Kiekvienas iš mūsų džiaugėmės ir išgyvenome kartu su jumis. Man ypač džiugu, kad kaip visuomet Lietuvos rinktinės branduolį sudarė kauniečiai. Dėl to mums dar didesnė garbė“, – kalbėjo Kauno meras A. Kupčinskas.

M. Kalnietis, dėkodamas miesto vadovams bei visiems kauniečiams, Kauno merui įteikė savo vardo Lietuvos rinktinės marškinėlius.

Į pagerbimo ceremoniją Rotušėje sugūžėjo ir daug krepšinio gerbėjų, kurie atėjo asmeniškai padėkoti kauniečiams krepšininkams.

Pagerbimo ceremonija baigta patrankos salvėmis. Šį kartą salves iššovė M. Kalnietis, G. Krapikas ir rinktinės simbolis Juozukas.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Beprecedentis įvykis: „Marijos radijas“ užblokavo V. Landsbergio interviu

Atskleisti pirmieji festivalyje „Akacijų alėja 2019“ pasirodysiantys atlikėjai

Šeštadienį V. Putvinskio gatvėje atsivers durys, kiemai ir istorijos

Liūdna žinia norintiems apžiūrėti uždarytą požeminį Kauno tunelį

Scena kaip iš filmų: jūriniame konteineryje – nelegalus radinys

Vienai dienai Kaune atverta erdvė, į kurią įeiti griežtai draudžiama

Nuo šiandien nebevažiuos traukiniai tarp Kauno ir Palemono

Kaunas to dar nematė: naujo asfalto klojimo ypatumai

Kaune – normas viršijantis oro užterštumas

Policija išaiškino tarptautinį kontrabandos tinklą: tarp įtarimų ir D. Bugavičiaus nužudymas