Patrankos salves Rotušės aikštėje iššovė G.Krapikas, M.Kalnietis ir „Juozukas“

Rec-pro nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį miesto Rotušėje iškilmingai pagerbti Lietuvos rinktinės nariai kauniečiai. Tiesa, iš krepšininkų pagerbimo ceremonijoje galėjo dalyvauti tik Mantas Kalnietis. Jonui Mačiuliui skirtus apdovanojimus atsiėmė jo tėvai, o Donatui Motiejūnui ir Linui Kleizai jie bus perduoti vėliau.

„Man didelė garbė būti kauniečiu. Visuomet malonu sulaukti įvertinimo už mūsų darbą“, – sakė Lietuvos rinktinės įžaidėjas M. Kalnietis.

Krepšininkus, trenerio asistentą Gintarą Krapiką bei komandos vadybininką Juozą Petkevičių (Juozuką) Kauno meras Andrius Kupčinskas apdovanojo III laipsnio Santakos garbės ženklais.

Komandos direktoriui Pauliui Motiejūnui, gydytojui Vyteniui Trumpickui, fizinio rengimo treneriui Sigitui Kavaliauskui bei komandos masažuotojui Aleksėjui Peleckiui iškilmingai įteikti burmistro Jono Vileišio pasidabruoti medaliai.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

„Jūs esate mūsų pasididžiavimas. Viso čempionato metu Kaunas gyveno krepšinio ritmu. Kiekvienas iš mūsų džiaugėmės ir išgyvenome kartu su jumis. Man ypač džiugu, kad kaip visuomet Lietuvos rinktinės branduolį sudarė kauniečiai. Dėl to mums dar didesnė garbė“, – kalbėjo Kauno meras A. Kupčinskas.

M. Kalnietis, dėkodamas miesto vadovams bei visiems kauniečiams, Kauno merui įteikė savo vardo Lietuvos rinktinės marškinėlius.

Į pagerbimo ceremoniją Rotušėje sugūžėjo ir daug krepšinio gerbėjų, kurie atėjo asmeniškai padėkoti kauniečiams krepšininkams.

Pagerbimo ceremonija baigta patrankos salvėmis. Šį kartą salves iššovė M. Kalnietis, G. Krapikas ir rinktinės simbolis Juozukas.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune atidarytas pirmasis Baltijos šalyse „Moxy“ viešbutis

Į Astravo atominę jėgainę pradėtas krauti branduolinis kuras

Iš izoliacijos patalpų pabėgo koronavirusu sergantis Afganistano pilietis

Kauniečiai apsiginklavę: rasta ne tik krūva šovinių, bet ir neteisėtas ginklas

Skaitytojai nerimauja, kad naktiniai garsai susiję su Astravo jėgainės paleidimu

Dėl nedėvimos kaukės policijai įkliuvęs kaunietis baudos dydį aiškinsis teisme

Prezidentas ir vėl ragina A. Verygą greičiau grįžti į darbą

V. Matijošaitis dėl įtemptos koronaviruso situacijos kreipėsi į kauniečius

Netikėta sėkmė: žydiško Kauno istorijos į ekskursijas sutraukia būrius smalsuolių

Rudenį Kaune atsidarys nauja mokykla – žada pradinio ugdymo naujovių