Vaikams prieš rugsėjo 1 – ąją dalins atšvaitus

atsvaitai.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Artėjant rugsėjo 1 – ajai Kaune inicijuojama akcija, kurios tikslas – tūkstančiams miesto moksleivių priminti saugaus eismo taisykles, o vairuotojams pranešti, jog pėsčiųjų eismas gatvėmis už keletos dienų gerokai suintensyvės.

Akcija, pavadinta „Kauno Akropolis – saugaus eismo miestas!”, vyks rugpjūčio 30 d. 12 – 18 val. Visą dieną lankytojų prekybos centre lauks policijos bičiulis Amsis ir jo kolega Šviesoforas. Į vaikų klausimus atsakys policijos patruliai, o pirmosios pagalbos pagrindų pamokys greitosios medicinos ekipažas.

Į šią iniaciatyvą atsiliepė tiek policijos atstovai, tiek medikai ir visi 30-ą dieną susiburs po vienu stogu tam, kad, didėjant eismo intensyvumui bei daugėjant jaunųjų eismo dalyvių, pavyktų išvengti skaudžių nelaimių.

Kauno VPK Kelių policijos valdybos viršininkas Danas Česnauskas teigė, kad iniciatyva „Kauno Akropolis – saugaus eismo miestas” yra viena iš priemonių, kurių imamasi artėjant pirmajai rudens dienai.

„Linkime visiems, kad rugsėjo mėnesį nebūtų sužalotas nė vienas vaikas! Pernai tuo pačiu metu Kaune autoįvykiuose nukentėjo aštuoni moksleiviai. Už tai, be abejonės, atsakingi suaugusieji, kurie turėtų pasirūpinti vaikų saugumu“, – sakė D. Česnauskas.

Pasak “Kauno Akropolio” rinkodaros koordinatorės Daivos Spangelevičiūtės, iniciatyvos tikslas yra žaidžiant orientuotis į jauniausius eismo dalyvius ir jų tėvus.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, šįmet autoįvykių, turinčių pačių skaudžiausių padarinių, nemažėja.

D.Spangelevičiūtės tvirtinimu, iniciatyvoje „Kauno Akropolis – saugaus eismo miestas!” dalyvausiantiems vaikams svarbios ir kartais jiems sudėtingai skambančios žinios bus pateiktos linksmai bei žaismingai. Tie, kurie aplankys visus “Saugaus eismo diplome” nurodytus, specialiai akcijai pasiruošusius punktus ne tik prisimins ir įsisavins gyvybiškai svarbią informaciją, bet smagiai praleis laiką ir gaus dovanų.

„Vaikams bus išdalinta 3000 atšvaitų. Taip norime nors šiek tiek prisidėti prie eismo saugumo“, – sakė D. Spangelevičiūtė.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

M. Kalnietis nemato savęs Š. Jasikevičiaus sistemoje

JAV teismas atmetė N. Venckienės skundą dėl ekstradicijos

Minint žydų istorijos metus - dėmesys žydiškoms Kauno vietoms

Internetinio žaidimo kūrėjams gręsia atsakomybė už neapykantos kurstymą

Birštono apžvalgos bokšto lankytojų atmintinė: nuo informacijos iki patarimų

Kauno policijos reidas: beteisė vairuotoja pareigūnams prisipažino gėrusi

Virš Lietuvos - Ukrainos karinių oro pajėgų žvalgai

Orai: po liūčių - dar viena karščio banga

Kauniečių pamėgtas turgus veiks ir darbo dienomis

Prezidentų stipendijos – 26 geriausiems studentams, net 10 iš jų Kauno universitetams