Mastaičių policijos mokymo centre įsikurs pagrindinės Kauno policijos įstaigos

Bing Maps nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vietoj sodininkus ir geodezininkus rengiančios kolegijos Mastaičiuose ketinama įrengti policijos mokymo bazę, rašoma „Lietuvos ryto” priede „Laikinoji sostinė”. Fakulteto vietoje ketinama įkurti modernią policijos mokymo bazę, iš Klaipėdos, Trakų ir Kauno perkelti Lietuvos policijos mokyklos padalinius.

Šalia bus pastatyta šaudykla, specialiame poligone pareigūnai galės įgyti ekstremalaus vairavimo įgūdžių. Įkaitams vaduoti ir specialiosioms užduotims jie galės rengtis iškilsiančiame butaforiniame miestelyje-poligone.

Garliavos pakraštyje planuojama dislokuoti ir pagrindines Kauno policijos pajėgas – patrulių rinktinę, kurioje dirba apie 200 pareigūnų. Mastaičiuose turėtų įsikurti ir Kauno rajono policijos komisariatas, viešosios ir kriminalinės policijos padaliniai.

Iš Mastaičių besitraukianti ir pastatus pareigūnams atiduodanti kolegija norėtų išsaugoti šalia įkurtą mokymo bazę – sodą ir šiltnamį, visa kita turėtų atitekti policininkams.

Šiuo metu vyksta ginčai dėl bene vertingiausio objekto – kolegijai priklausančio rentabiliai veikiančio baseino. Jo nori ne tik policija, bet ir Kauno rajono savivaldybė, o kolegija neketina atiduoti.

„Įkūrus policijos mokymo bazę Mastaičiai taptų bene saugiausia gyvenviete Lietuvoje. Pagalvokite, koks vagis drįstų kišti nosį į rajoną, kuriame dislokuota keli šimtai policininkų“, – juokavo Švietimo ir mokslo ministerijos atstovas R.Vaitkus. Plačiau skaitykite čia.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ar „Žalgirio“ žaidėjai jaučiasi per geri ir kodėl Šaras kelia toną prieš žurnalistus?

Nepažįstamam asmeniui sumušus vyrą pareigūnai prašo pagalbos

Kaune išaugo sergamumas gripu ir ūminėmis infekcijomis

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome rastas stirnos kailis

Policijos reidas Kaune: nustatyta virš 1000 greičio viršijimo atvejų

Kita Kauno oro uosto pusė: siekia tapti Baltijos šalių lyderiu ir siūlyti unikalias kryptis

„Bolt“ pristato naujieną: į paslaugų platformą įdiegta papildoma funkcija

Užsimoję prisijungti Raudondvarį, iš stalčiaus ištraukė naujo tilto projektą

Kaune prie vairo įkliuvo neblaivus policijos mokyklos specialistas

Įstatymo pataisa žadama apsaugoti specialiųjų poreikių vaikus mokyklose