Kaune pristatoma nauja pramoga

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune vystomos naujos verslo idėjos sulaukia ne tik miestiečių, bet ir užsienio svečių susidomėjimo. Triračiai, dar vadinami traikais (trikke), išrikiuoti netoli Kauno pilies, patraukė laikinąją sostinę apžiūrėti susiruošusių turistų žvilgsnius. Daugelis jų niekaip nesugebėjo suprasti, kaip nesispiriant koja ir neminant pedalų, važiuoti neįprastai judančia transporto priemone.

Traikus į Kauną atvežusios verslininkės Dianos Anužės teigimu, triračiai, sukurti Amerikoje, yra savotiškas „galvos skausmas“ daugelį dalykų pasaulyje gebantiems nukopijuoti kinams. Pastarieji kol kas atkūrė tik traikų dizainą, bet paties mechanizmo atkurti nepajėgia.

„Traikai ištikrųjų yra unikali transporto priemonė. Jie juda dėka važiuojančiojo jėgos. Tai savotiškai primena ir čiuožimą slidėmis, ir judėjimą paspirtuku“, – sakė D. Anužė.

Traikus nuomojančios verslininkės tvirtinimu, juos pamėgo įvairaus amžiaus ir skirtingų lyčių atstovai. Vaikams tai puiki atrakcija, vyrams – galimybė pasitreniruoti ir pajudėti. Na, o moterys traikus pamėgo kaip efektyvę kalorijų deginimo priemonę – priklausomai nuo važiavimo intensyvumo, per valandą „sudeginama“ nuo 300 iki 700 kalorijų.

Traikai yra skirstomi į tinkamus suaugusiesiems bei vaikams. Pastarieji gali „gabenti“ asmenis iki 90 kilogramų svorio ir 166 centimetrų ūgio.

Pasak D. Anužės, ji pastebėjo, jog neįprastos išvaizdos triračiai yra itin mėgstami vakarėliuose ir renginiuose. Dažnai, paskambinus telefonu 864746454, jie yra išnuomojami ne po vieną, o iškart visi.

„Paaiškiname, kaip traikais važinėti. Kai kurie paskambina filmuotą medžiagą jau matę internete“, – sakė D. Anužė.

Ji stebisi daugybės klausimų dėl traikų sulaukianti elektroniniu paštu judeklinksmai@gmail.com.

„Tuomet sunčiame nuorodas, nuotraukas, atsakome į klausimus. Traikai Lietuvoje yra naujiena. Tačiau pastebėjome, kad publika dabar jau drąsi. Juos tai, kas nežinoma, ne baugina, o domina“, – tvirtino pašnekovė.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajone prasisuko vagys: apšvarinę namą išvažiavo vogtu automobiliu, vėliau jį padegė

Į Kauną atvykęs „Eurovizijos“ nugalėtojas virpino „Žalgirio“ areną (foto)

Turtingiausių politikų penketuke – Kauno meras: solidų turtą skaičiuoja ir V. Matijošaičio sūnūs

Tragiško susidūrimo metu žuvo „BMW“ sėdėjusi mergina

LKL sezoną „Žalgiris“ pradėjo triuškinama pergale

N. Venckienė: vienintelis dalykas, kurio bijo Lietuvos valdžia – viešumas

Kauno miesto ir rajono sujungimas: V. Matijošaitis plečia savo tėvoniją

Priimtas sprendimas dėl R. Karbauskio observatorijos prie Kauno marių

Po „Red Bull“ muilinių lenktynių - nepatenkintų Žaliakalnio gyventojų raštas savivaldybei

Seimas svarsto siūlymą panaikinti prievolę dviratininkams vilkėti ryškias liemenes