Neatsargaus dviratininko kelionė Parodos gatve baigėsi eismo įvykiu (prieš vidurnaktį – dar viena avarija)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio vakarą neatsargus dviratininkas Parodos gatvėje sukėlė avariją. Jos metu susižalojo dviratininkas, taip pat nestipriai apgadinti du lengvieji automobiliai.

Avarija įvyko po 17 valandos, kaip liudininkų teigimu, taisyklių nesilaikantis dviratininkas, norėdamas aplenkti nuo kalno besileidžiančias ir žalio šviesoforo signalo laukiančius automobilius išvažiavo į gatvės vidurį, kaip tik tuo metu pradėjo judėti automobiliai nuo Donelaičio gatvės link kalno. Netikėtai atsiradęs dviratininkas buvo nublokštas „Opel“ automobilio, tuomet jis dar trenkėsi į stovintį „VW“ automobilį.

Atvykę greitosios pagalbos medikai dviratininkui uždėjo kaklo įtvarą ir išvežė į ligoninę.

Kauno miesto savivaldybė neseniai baigė Parodos gatvės rekonstrukciją. Jos projekte numatyta troleibusų linija, tačiau kauniečių mėgstamoms ekologiškoms transporto priemonėms – dviračiams ir jų takui vietos neatsirado: teigta, kad kalnas per status dviratininkams. Parodos gatve dviratininkai negali leistis šaligatviais, nes jis skirtas tik pėstiesiems, tačiau daugelis nepaiso šio draudimo. Eismo saugumo komisija prieš kelis mėnesius svarstė, ar vertėtų pastatyti papildomus kelio ženklus, kad dviratininkams pėsčiųjų taku važiuoti draudžiama, tačiau po policijos atstovų patikinimo, kad dviratininkams šaligatviais važiuoti negalima pagal kelių eismo taisykles, nespręsta ženklų, draudžiančių dviračių eismą Parodos gatvės šaligatviais, neįrengti.

PAPILDYTA SKAITYTOJOS LAIŠKU

„Liūdnas penktadienis šiandien dviratininkams buvo Parodos kalne. Maždaug 23.15val. įvyko skaudus dviratininko nusileidimas kalnu, dviratininkas lėkė šaligatviu dideliu greičiu,aš gyvenu šioje gatvėje ir tokiu metu jau miegojau, bet buvau pažadinta stipraus smūgio garso, nes dviratininkas lėkdamas nuo kalno dideliu greičiu trenkėsi į įspėjamajį kelio ženklą, gulėjo be samonės apie 2min,atvyko du greitosios pagalbos automobiliai, jaunuolį išgabeno į ligoninę, kiek supratau, susižalojo stipriai, labai liūdna, kad žmonės neapskaičiuoja greičio ir laksto beprotišku greičiu, tuo labiau tamsiu paros metu, štai ir pasekmės. Pati gyvenu šioje gatvėje, turiu dvi mažytes mergytes ir einant šaligatviu dažnai tyko pavojus, kai nuo kalno beprotišku greičiu atlekia dviratininkai ir net neketina trauktis, nors jiems skirta važiuoti keliu, o ne šaligatviu. Baisu ir pagalvoti, kas butu jei nutrenktų mažą vaiką. Galėtų tikrai pastatyti draudžiamuosius ženklus važinėti šaligatviu Parodos gatvėje“, rašo skaitytoja Rūta.

26 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Per parą nuo koronaviruso Lietuvoje mirė du žmonės

Kaimynų vasarą Pakaunės gyventojai minės išradingai: laukia muzikinės staigmenos ir iškylos

Visos specialiosios tarnybos naktį skubėjo į Partizanų gatvę

Mažeikių tragedijos atomazga: rastas žudiko lavonas

Stiprius narkotikus skrandyje gabenusiam Nigerijos piliečiui iš Pravieniškių ištrūkti nepavyko

Kauno klinikose žengtas istorinis žingsnis genetinių tyrimų srityje

Lėktuvai netrukus vėl leisis ir Kaune – informuoja, kaip išvengti nesklandumų

Mažeikių dramoje kitas svarbus žingsnis – šią naktį

Pokyčių lyderis kunigas A. Toliatas: „Gyvenimas yra nuolatinis pokytis“

„Raketa“ pirmąkart šiemet pasiekė Nidą ir grįžo atgal: skelbiamos bilietų kainos