Kaunietė R.Meilutytė iškovojo pasaulio plaukimo čempionato auksą!!! | Kas vyksta Kaune

Kaunietė R.Meilutytė iškovojo pasaulio plaukimo čempionato auksą!!!

Lietuvos plaukimo federacijos nuotr.

16-metė olimpinė čempionė Rūta Meilutytė antradienio vakarą stojo į kovą ir metė iššūkį geriausioms pasaulio plaukikėmis. Pasaulio plaukimo čempionate R.Meilutytė 100 metrų plaukimo krūtine finale atplaukė pirma ir iškovojo pirmąjį čempionato auksą.

Rūta startavo puikiai ir distanciją atpaukė per 1:04.42 min. Šiame finaliniame plaukime R. Meilutytė iškovojo aukso medalį. Antrą vietą užėmė rusė Julija Jefimova, atplaukusi per 1:05.02 min, o trečia liko amerikietė Jesica Hardy (1:05.52 min).

Pirmadienį pusfinalyje plaukikė be vargo atplaukė pirma (1:04.35 min.) ir pagerino pasaulio rekordą , kuris nuo 2009-ųjų priklausė amerikietei Jessicai Hardy. R.Meilutytė pirmą kartą Lietuvos istorijoje tavo čempionato rekordininke.

Rytoj, trečiadienį, Rūta plauks 50m ir 100m laisvuoju stiliumi.

Didžiausias viltis plaukikės treneris be šiandien iškovoto medalio deda į 50-ies metrų krūtine distanciją, nes Rūta yra viena iš nedaugelio pasaulio moterų plaukikių, sugebančių šią distanciją įveikti greičiau nei per 30 sekundžių.

Kas vyksta Kaune skaitytojo Algimanto Snarskio darbas švenčiant laimėtą pasaulio plaukimo čempionato auksą