Muzikos į aktoriaus duoną nekeis

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Grupės „Andrew Flame“ lyderis, kaunietis dainininkas Andrius Grybauskas, vos prieš daugiau nei savaitę atsiėmęs KTU ekonomikos bakalauro diplomą, išsyk pasinėrė į naują veiklą – išmėgina aktoriaus duoną trumpametražiame filme.

Jau aišku, kad vaikinas jame atliks vieną pagrindinių vaidmenų. Netrukus turėtų paaiškėti ir jo porininkė, kurios atrankoje dalyvaus ir A. Grybauskas.

„Manau, kad tai bus tiesiog įdomi patirtis ir jėgų išmėginimas prieš kamerą. Kol kas dar nežinau, kada filmas išvys ekranus, o apie jo siužetą kūrėjai neatvirauja“, – su šypsena sakė A. Grybauskas, užsimenantis, kad jaunų lietuvių kūrėjų režisuojamame darbe bus kalbama ir apie žmogaus praradimo skausmą.

Dainininkas įsitikinęs, kad dėl darbų kiekio jam teks vėliasniam laikui atidėti magistratūros studijas. Šiuo metu „Andrew Flame“ baigia įrašyti antrąjį dainų albumą bei nufilmuoti vaizdo klipus trims kūriniams.

„Dirbame daug ir rengiamės rudeniui. Šiuo metu nelieka laiko net koncertams – norisi nepriekaištingai pabaigti kūrybinius darbus“, – apie užsibrėžtus tikslus kalbėjo A. Grybauskas.

Jo teigimu, antrojo albumo credo gali tapti mintis „Pažiūrėsiu, kiek toli galiu nueiti“. Jis prekyboje turėtų pasirodyti rudenį. Tai bus pirmasis „Andrew Flame“ darbas, nes ankstesnis albumas pasirodė su kita grupe ir pateko tik ištikimiausiems A. Grybausko gerbėjams bei draugams.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui - fantastiškas karjeros šuolis

Į laisvę lygtinai paleisto žudiko policija ieško kaip dingusio be žinios

Skaidri ir sklandi būsto nuoma: ką turi žinoti nuomotojas ir nuomininkas?

Šventiniai savaitgaliai nesibaigia: miestą užvaldys Europos paveldo dienos

Grybauti išėjęs kėdainiškis dingo be žinios

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

V. Matijošaitis pravėrė naujųjų savo rūmų duris: kainavo dvigubai brangiau, nei planuota

Pradėtos naujo rinktinės trenerio paieškos: susitiko su pirmu kandidatu

Kaune į kojas dėjęs nusikaltėlis vis dar laisvėje, Kalėjimų departamentas ramina gyventojus

Su aplinkosaugininkais jėgas suvieniję pareigūnai ėmėsi Kauno vairuotojų