Lietuvos studentai pasauliui rodo, kad Lietuva ne iš kelmo spirta: ketvirtas, bet ne paskutinis medalis! | Kas vyksta Kaune

Organizatorių nuotr.

Lietuviai studentai toliau skina apdovanojimus Kazanėje vykstančioje universiadoje. Ketvirtąjį medalį Lietuvai, šį kartą sidabro, pirmadienio vakarą iškovojo sprinterė Lina Grinčikaitė, finale 100 m. bėgimą įveikė per 11,32 sekundes. 2011-iais Lina universiadoje laimėjo bronzą, 2009-iais – auksą.

Aukso medalius jau iškovojo šie lietuviai: Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė, Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris, Mindaugas Griškonis.

Kazanėje arti medalių – ne vienas sportininkas lietuvis: Natalja Piliusina ir Eglė Balčiūnaitė bėgs 800 m finale, mažiausiai bronzos medalį užsitikrino sunkiasvoris boksininkas Tadas Tamašauskas.

Tuo tarpu kovas pradėję Lietuvos krepšininkai nesunkiai įveikė Čilės ekipą.