Policija šventiniu laikotarpiu stiprina patruliavimą

Policijos departamento nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atsižvelgdami į tai, kad Joninės šiais metais sutampa su ilguoju savaitgaliu, kurio metu, palyginti su įprastomis poilsio dienomis, padaroma gerokai daugiau nusikalstamų veikų ar kitų teisės pažeidimų, šalies policijos pareigūnai stiprins patruliavimą.

Teisėsaugininkai intensyviai prižiūrės viešąją tvarką, rūpinsis eismo saugumu, sieks užkardyti galimus teisės pažeidimus. Stiprinamas viešasis ir neviešasis patruliavimas žmonių susibūrimo, šventinių renginių organizavimo vietose. Policija nebus pakanti neblaiviems, apsvaigusiems ar agresyviai nusiteikusiems žmonėms, principingai reaguos į teisėtvarkos pažeidimus.

Didelį dėmesį policijos pareigūnai sutelks nepilnamečių elgesiui prižiūrėti, kontroliuos, kad asmenims, nesulaukusiems nustatyto amžiaus, nebūtų parduodami, nuperkami ar kitaip perduodami alkoholio ar tabako gaminiai.

Neretai dėl neatsakingo transporto priemonių vairuotojų elgesio įvyksta skaudžių eismo nelaimių, todėl ilgąjį savaitgalį didelis dėmesys bus skiriamas eismo saugumui keliuose, ypač magistraliniuose, užtikrinti. Birželio 21-24 dienomis vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų bus intensyviai tikrinamas ne tik keliuose, bet ir prie barų, kavinių, visą parą dirbančių prekybos vietų, šventinių renginių, masinių žmonių susibūrimo vietų.

Savaitgalį išvykstantiems iš namų patariama pasirūpinti savo turto saugumu, nepamiršti užrakinti namų durų, įjungti apsaugos priemonių, paprašyti kaimynų, kad prižiūrėtų būstą. Privalu būti atidiems žmonių susibūrimo vietose, saugoti rankines, mobiliuosius telefonus, kitus vertingus daiktus. Pastebėję daromus teisės pažeidimus ar nusikaltimus, nedelsdami praneškite policijos pareigūnams bendruoju pagalbos telefonu 112.

Lietuvos policija linki švęsti saugiai ir atsakingai!

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nuogą Kauno mokyklos teritorijoje sulaikytą vyrą teismas suėmė ilgiausiam terminui

Žaibiška atomazga: Kaune stadioną statantys turkai gali lengviau atsikvėpti

Už grotų du dešimtmečius praleidusiam H. Daktarui – liūdna žinia iš teismo

Startuoja pasiruošimas šaukimui į nuolatinę privalomąją karo tarnybą

Neteisėti pareigūnų veiksmai: ar galima reikalauti žalos atlyginimo?

Atkeliavo vėsesni orai – saulė švies, bet nešildys

Namo laiptinėje užpultas ir apvogtas garbaus amžiaus kaunietis

„Žalgirio“ trenerio namuose jau kvepia Kalėdomis: papuošti eglės viršūnę kopėčių neprireikė

Klaipėdoje rastos negyvos mergytės tyrimas: mergytės motina papasakojo apie nužudymą

Policijos tyrėjai patvirtino progimnazijos Šilainiuose versiją: siautėjo vienas vyras