Nakties drama: siautėjęs vyriškis Palemone ant kojų sukėlė visas tarnybas – Kas vyksta Kaune

Nakties drama: siautėjęs vyriškis Palemone ant kojų sukėlė visas tarnybas

Trečiadienio vakarą visos Kauno spec. tarnybos skubėjo į gautą iškvietimą Palemono mikrorajone.

Apie 22 valandą policijai pranešta, kad viename Marių gatvės devynaukštyje siautėja vyriškis, kuris daužo buto langų stiklus, pro langus mėto įvairius daiktus.

Į įvykio vietą atskubėjo apie 10 ugniagesių gelbėtojų, policijos, greitosios pagalbos ir dujų avarinės tarnybos ekipažų, nes baimintasi, kad vyriškis gali sužaloti ne tik save, bet ir aplinkinius.

Gavus duomenų, kad 43-ejų metų amžiaus Marių gatvės gyventojas bendraus tik su seserimi, pareigūnai susisiekė su ne Kaune gyvenančia giminaite, kuri per mažiau nei valandą atskubėjo į Palemoną. Vietiniai gyventojai pasakojo, kad panašus atvejis buvo prieš kelis metus, tuomet atvykusi sesuo rado bendrą kalbą su broliu.

Kol pareigūnai laukė giminaitės, įsisiautėjęs vyriškis nurimo, kaip spėjama, jis užmigo.

Atvykusi giminaitė neleido gelbėtojams laužti durų, tuomet buvo iškviestas visą parą dirbantis raktininkas, kuriam pavyko atrakinti šarvuotas buto duris. Atrakinus jas, sesuo užėjo į vidų ir bandė bendrauti su broliu, tačiau netrukus jis supyko ir pradėjo svaidyti įvairius daiktus pro langą.

Apie 1:30 val. įsisiautėjusiam vyriškiui pareigūnai uždėjo antrankius ir išvedė iš daugiabučio, jis įsodintas į policijos patrulių automobilį ir išvežtas į komisariatą.

Vietos gyventojai pasakojo, kad jų kaimynas nebuvo girtuoklis, tik kartais, pavartojęs alkoholinių gėrimų tapdavo agresyvus, svaidydavo daiktus pro langus. Prieš kelis metus žemyn iš to pačio buto skriejo ir televizorius, ir dvd grotuvas.

Praėjusią naktį šalia daugiabučio esančioje pievelėje mėtėsi alkoholio buteliai, kai kurie buvo puspilniai. Pro langus skriejo ir krepšinio kamuolys su garsių Lietuvos krepšininkų parašais.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA