Prie Kauno marių romantišką nuotaiką gadina šiukšlės

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors į „Bike show millennium“ tradiciškai susirenka daugybė žmonių, kai kurie kauniečiai šeštadienio vakarą mieliau leido ramioje aplinkoje.

Šiluma ir saule lepinantis oras prie Kauno marių priviliojo daug poilsiautojų. Pažaislio vienuolyno pašonėje įrengtoje automobilių stovėjimo zonoje bei prie pat paplūdimio esančioje aikštelėje buvo gausybė transporto priemonių. Kai kurie vakarą, matyt, buvo nusprendę praleisti itin sveikai, tad pakvėpuoti tyru oru atvyko dviračiais. Kiti sportavo čia pat įrengtame teniso aikštyne.

Kauniečiai romantiškai vaikštinėjo pakrante ar susėdę būreliais diskutavo. Ne viena grupelė buvo pasirengusi tikra iškylai su gėrimais ir užkandžiais. Dieną daug kas išbandė ir vandens vėsą. Specialistai sako, kad maudyklų vanduo Lietuvoje šiuo metu yra švarus, tad tuo mėgaujasi dažnas kaunietis.

Temstant į uostą nakties poilsiui sugrįžo jachtos. Kauno mariose plūduriavo tik valtelės ir … antys .Naktinei žūklei ruošėsi žvejai. Dangus nusidažė rožine ir oranžine spalvomis. Ore tvyrojo užburianti vakaro ramybė.

Tačiau romantišką nuotaiką netrukus sugadino šiukšlių kalnas. Jos mėtėsi šalia perpildyto įlankoje pastatyto specialaus konteinerio. Pro šalį skubėjęs jauni vyrai tarstelėjo vienas kitam: „Kažin kodėl šiukšlių niekas neišveža? gal užtai atsakingi darbuotojai atostogauja?“

Kai kurie vaizdai priminė bandymą iš atliekų kurti natiurmortus, deja, tokie „meno kūriniai“ estetinio vaizdo neturėjo. Jie labiau piktino, nei kėlė susižavėjimą.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno tinklininkės iškovojo kelialapį į Baltijos tinklinio čempionato finalo ketverto turnyrą

Kurį laiką Šančiuose gulėjusius šiukšlių kalnus ėmė tvarkyti tik po kauniečių pasipiktinimo

Išbandyta: geriausia apsauga nuo netikėto susidūrimo su „trikoju“

Kas antras lietuvis mano, jog 870 eurų atlyginimas yra per mažas

Apklausa: daugiau nei trečdalis vairuotojų viršija greitį - pristabdo tik prie matuoklių

Paaiškino, kodėl renkami jūsų asmeniniai duomenys bei kaip juos apsaugoti

Išnuomoti būstą Kaune nebėra paprasta, bet čia – pelningiau nei Vilniuje

Išskirtinis interviu su legendine latvių grupe: mus vadino vaikais, žaidžiančiais smėlio dėžėje (foto)

Reido metu pagavo ne tik neblaivius vairuotojus: važiavo su vasarinėmis padangomis

Advokatė atsako: ar rangovas turi pašalinti statinio defektus be rangos sutarties?