F.B.K. „Kaunas“ penktadienį švęs vienerių metų sukaktį

Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

2012-aisiais susikūręs ir Kauno miesto futbolo sirgalių puoselėjamas Futbolo bendruomenės klubas (F.B.K.) „Kaunas“ švenčia pirmąjį gimtadienį. Gegužės 31 d., penktadienį, rungtynėmis su FK „Gariūnais“, geltonai žali paminės veiklos sukaktį.

Senojo Kauno FBK klubo vadovams nesugebėjus rasti išeities iš susidariusios krizės (šiuo metu iškeltoje bankroto byloje nurodoma, jog klubas skolingas daugiau, nei 13 mln. litų) ir nutraukus realią futbolo klubo veiklą, ištikimiausieji sirgaliai „Kaunas Ultras“ įkūrė naują klubą, kuris neturi jokių sąsajų su senojo klubo vadovybe.

Futbolo sirgaliai tiek prieš metus, tiek ir dabar siekia tęsti garbingas šio žaidimo tradicijas Kaune, o taip pat nori sugrąžinti mylimiausią miesto komandą į kauniečių gyvenimus.

2012-ųjų gegužės 31 d. Registrų centre buvo įregistruota Viešoji įstaiga – Futbolo bendruomenės klubas „Kaunas“, todėl būtent ši diena pasirinkta, kaip klubo gimtadienis. Sutapimas, jog šį penktadienį Kaune vyks rungtynės tarp F.B.K. „Kauno“ ir Vilniaus „Gariūnų“.

Būtent šia proga, klubo vadova ketina surengti tikrą futbolo šventę. Dar prieš rungtynes, 19 valandą, Kauno Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) stadione, kauniečiai formuos didžiausią gyvą, iš žmonių sudėliotą užrašą „FBK“, kuris bus įamžitas klubo fotografų iš aukštai.

Taip pat prieš rungtynes visi susirinkę sirgaliai bus kviečiami pasivaišinti specialiu, šventiniu tortu. Per rungtynių pertrauką, sirgalius džiugins Lietuvos futbolo „Freestyle“ čempionas Eduardas Butiuto, kuris pademonstruos aukščiausio lygio, kamuolio valdymo techniką. Taip pat vyks įvairūs žaidimai, kurių metu stadione esantys sirgaliai galės laimėti F.B.K. „Kauno“ suvenyrus.

Prie klubo organizuojamų atrakcijų, prisidėti ketina ir „Kaunas Ultras“ vaikinai, kurie neatskleisdami visų paslapčių, teigė, jog ketina sukurti tokią futbolo atmosferą rungtynių metu, kokios pavydėtų bet kuris Lietuvos futbolo klubas. Tam šiuo metu ypatingai ruošiamasi.

Neliks nuošalyje ir pačios futbolo rungtynės – aistringai savų sirgalių Kaune palaikomi geltonai žali, susigrums su vienais iš lygos favoritų – FK „Gariūnais“, todėl jau dabar galima numanyti, jog aikštėje taip pat virs bekompromisė kova.
Neeilinį šalies futbolo klubą pasveikins ir vieni iš partnerių – „Futbolo.tv“ ketina transliuoti šias rungtynes internetu, todėl futbolą ir visą šventę norintys galės stebėti iš bet kurio pasaulio kampelio.

F.B.K. „Kauno“ gimtadienio šventė vyks penktadienį, gegužės 31 d., nuo 19:00 val., o rungtynės su FK „Gariūnais“ prasidės 20:00 val. Futbolo šventė vyks NFA stadione (Aukštaičių g. 51), o įėjimas į stadioną – nemokamas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujovė pašto pristatyme: Kauno laiškininkai mins elektrinius dviračius

Kauno rajone prasisuko vagys: apšvarinę namą išvažiavo vogtu automobiliu, vėliau jį padegė

Į Kauną atvykęs „Eurovizijos“ nugalėtojas virpino „Žalgirio“ areną

Turtingiausių politikų penketuke – Kauno meras: solidų turtą skaičiuoja ir V. Matijošaičio sūnūs

Tragiško susidūrimo metu žuvo „BMW“ sėdėjusi mergina

LKL sezoną „Žalgiris“ pradėjo triuškinama pergale

N. Venckienė: vienintelis dalykas, kurio bijo Lietuvos valdžia – viešumas

Kauno miesto ir rajono sujungimas: V. Matijošaitis plečia savo tėvoniją

Priimtas sprendimas dėl R. Karbauskio observatorijos prie Kauno marių

Po „Red Bull“ muilinių lenktynių - nepatenkintų Žaliakalnio gyventojų raštas savivaldybei