Kauniečių laukia stilinga pažintis su Rytų šalių ir Lotynų Amerikos ritmais

Renginio organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gegužės 21-oji UNESCO sprendimu paskelbta Pasauline kultūrų puoselėjimo diena, kurios pagrindinis tikslas išlaikyti tautų savitumą, įvairovę, laisvę ir bendradarbiavimą! Ta proga Lietuvos sporto universitete organizuojamas seminaras – naujų fitneso šokių pristatymas. Programoje – praktiniai užsiėmimai, skirti visiems, nepriklausomai nuo turimos sporto ar šokių patirties, amžiaus ir lyties.

Pasak LSU lektorės dr. Ritos Gruodytės-Račienės, nors renginys skirtas visiems kauniečiams ir miesto svečiams, tačiau jo neturėtų praleisti ir būsimi užsiėmimų su muzika instruktoriai, kūno kultūros mokytojai, studijuojantys šokio bei rytų tradicijų kūno kultūros specializacijas Lietuvos sporto universitete. „Kviečiami ir jų dėstytojai, aerobikos, šokio ir sveikatingumo srities profesionalai, stilingai pažinčiai su naujais judesių mokymo būdais bei naujomis fitneso rūšimis. Laukiami visi akademinės bendruomenės nariai, kurie mėgsta judėti su muzika, nori išbandyti naujoves, o galbūt ir atrasti sau tinkamą laisvalaikio judėjimo formą,“ – kvietė dr. Rita Gruodytė-Račienė.

Rytietišką pilvo šokių treniruotę, itin naudingą moters sveikatai, grožiui ir lytiniam gyvenimui pristatys Vilniaus konservatorijos auklėtinė, profesionali šokių choreografė ir pilvo šokio pradininkė Lietuvoje Gintarė Balčiūnaitė. Rytietiško oriental šokio technikos Gintarė mokėsi iš geriausių Egipto ir Turkijos specialistų bei stažavosi įvairiuose rytietiškų šokių seminaruose. Nuo 2003 m. Ąžuolyno sporto sveikatingumo centre dirba orientalio instruktore bei vadovauja šokių studijai „ORIENTAL“.

Pasak Gintarės Balčiūnaitės, šokis – tai menas, tonizuojantis visą organizmą. „Šokio choreografija – tai savęs pažinimas. Jei muzikantas kiekvieną muzikinį garsą išreiškia muzikiniu instrumentu, tai šokėjas kiekvieną ritmą išreiškia kūno judesiu. Plastiškas riešo, lėtas rankų, griežtas klubo ar uždegantis pilvo judesys – tai subtiliai išreikšta kūno kalba, kuri orientuota į moteriškumą, seksualumą. Treniruočių metu laviname kūną, stipriname vidinius raumenis, mokomės atsipalaidavimo, kvėpavimo pratimų, atskirų judesių, o vėliau juos jungiame į visumą,“ – pasakojo Gintarė.

Vienintelė Masala Bhangra® ambasadorė Lietuvoje Vasilisa Tarasova pristatys karščiausią naujieną – programą, jungiančią aerobiką su indiškais šokiais, o taip pat vieną populiariausių visame pasaulyje Zumba fitiness® treniruotę, kurios metu nejuntamas didelis nuovargis, tačiau efektyviai deginamos kalorijos, o kiekviename užsiėmime vyrauja šokių vakarėlio atmosfera!

Šokių ir aerobikos studijos „Dancehall“ vadovė Vasilisa Tarasova specializuojasi įvairiuose šiuolaikiniuose šokių stiliuose: Street dance (Hip hop, House) ir Show dance. Praėjusi apmokymus ir sėkmingai išlaikius egzaminus Italijoje, dirbo choreografe, aerobikos trenere bei renginių organizatore didžiausiuose Venecijos ir Veronos kurortuose. 2011 – 2013 m. Vasilisa tapo oficialia – licencijuota ZUMBA® fitneso trenere, Zumbatomic®, Zumba Toning® trenere bei pirmąja ir vienintele Masala Bhangra® ambasadore Lietuvoje.

„Jei norite atsikratyti streso ir pamiršti kasdieninius rūpesčius – rinkitės ZUMBA®,“ – ragina Vasilisa Tarasova. Pasak instruktorės, tai programa, jungianti aerobiką su Lotynų Amerikos šokiais, kurios metu atliekamos greito ir lėto ritmo choreografijos kombinacijos, todėl neapkraunama širdis, nesijaučia didelio nuovargio, tačiau efektyviai deginamos kalorijos. „Masala Bhangra® – tai aerobikos ir indiškų šokių (Bhangra ir Bollywood) mišinys. Programa yra itin intensyvi, tačiau tinkama visiems. Energingi, ryškūs, išraiškingi, jausmingi ir kupini aistros judesiai bei užburianti muzika leis Jums pajusti indiškos šventės atmosferą, kuri pakels Jūsų nuotaiką, suteiks Jums naujų įspūdžių ir teigiamų emocijų,“ – pasakojo Vasilisa.

Renginys vyks gegužės 21d., 14 val., Lietuvos sporto universiteto (LSU) aktų salėje (Sporto g. 6, Kaunas).

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prof. G. Merkys: „Po skyrybų Kauno rajono likučiai atrodys kaip LDK po II-ojo padalijimo“

Kauną užvaldys vokiška dvasia: prasideda Vokiečių dienos

Kurortų dvasia keliasi į Kauną – sveikatintis kviečia „Druskų namai“

Kraupus rytas Vilijampolėje: rastas vyro lavonas

Gaisras Karmėlavoje: atvira liepsna degė gyvenamasis namas ir garažai (papildyta)

Savadarbių muilinių lenktynėse - įspūdingas dalyvių išradingumas: nuo cepelinų iki „Sostų karų“

Kauno „Žalgiris“ pergalingai baigė pasirodymą Turkijoje

Istorinis pasaulio lietuvių kongresas: sutelkti tėvynės labui

Kauno centre įsibėgėjo savadarbių muilinių lenktynės

Skaitytojai: Laisvės alėjos pėsčiųjų zona tapo didele parkavimo aikštele