Kauno dviratininkų maratoną laimėjo garsus šalies sportininkas Tomas Vaitkus | Kas vyksta Kaune

Kauno dviratininkų maratoną laimėjo garsus šalies sportininkas Tomas Vaitkus

Kaunas.lt nuotr.

Kaune sekmadienį ketvirtą kartą surengta tradicine tapusi dviračių sporto šventė „Kauno Akropolio dviračių maratonas 2013″. Ant M. K. Čiurlionio tilto bei dalyje Europos prospekto įrengtoje žiedinėje 7,9 km ilgio trasoje vykusiose varžybose triumfavo vienas garsiausių šalies dviratininkų Tomas Vaitkus, kuriam buvo įteikta Kauno mero taurė.

Įmonių komandos ir mėgėjai startavo „Judėjimas visiems” 2 ratų distancijoje (14,8 km). Pusėje maratono (6 ratai, 47,4 km) lenktyniavo vaikai, jaunučiai, moterys, veteranai ir patyrę dviračių mėgėjai. Pagrindinėse lenktynėse pajėgiausi Lietuvos ir Latvijos dviračių mėgėjai, varžęsi dėl Kauno mero taurės, turėjo įveikti 12 ratų (94,8 km).

Pagrindinėse dviračių maratono varžybose triumfavo T. Vaitkus (komanda „Orica GreenEDGE”), antrąją vietą užėmė Andrius Pečiulis („Vasarė – Kenda”), trečias liko Justas Klimavičius („SP Umarai”).