Daugiau nei 20 metų koncertuojanti Arina kviečia į koncertą Žalgirio arenos amfiteatre

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Išbūti daugiau nei 20 metų scenoje ir išlikti savita bei mylima – ar tai talentas? O galbūt sėkmė? Kiti vadina tai charizma. Bet kad ir koks būtų atsakymas, atlikėja Arina visu tuo gali puikuotis. O mylime mes šią atlikėją būtent dėl to, kad ji nesipuikuoja. Arina tiesiog dalijasi savo širdžiai miela muzika, meile jai ir tuo „užkrečia“ aplinkinius. Tik gyvai, kokybiškai, entuziastingai ir kaskart vis kitaip.

Gegužės 16 dieną 19 valandą Arina ir jai pritariantys muzikantai Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre surengs išskirtinį koncertą. Šį vakarą Arina koncertuos su klavišininku Rolandu Kažimėku ir saksofonais grojančiu Laimonu Urbiku. Tai visiškai kitokia programa, kurią muzikantai vadina „Trio“. Iš pradžių kurta kaip akustinė programa mažoms ir jaukioms erdvėms, vėliau ši labiau improvizacinė programa patyrė ne vieną metamorfozę – akustinį skambesį papildė elektronika. „Trio“ – tai Arinos ir dviejų profesionaliai grojančių muzikantų pokalbis, kuris kiekvieną kartą būna vis kitoks. Šio pokalbio, kuris vyksta visam pasauliui suprantama muzikos kalba, eiga labai priklauso ir nuo erdvės, kur vyksta pasirodymas, jo eigą taip pat gali pakeisti ir netikėta žiūrovų reakcija. Žiūrovai „Trio“ programoje nėra tik klausytojai, kai kuriuose kūriniuose jie – aktyvūs dalyviai. „Trio“ jau pasirodė užsienio džiazo klubuose ir sulaukė labai palankaus įvertinimo.

Bliuzas, ritmenbliuzas, baladės, roko klasika – visi šie stiliai yra Arinos atliekamose dainose. Arina scenoje – tai prabangus, neišmatuojamas vokalas ir visaapimantis magnetizmas. Kai ji atsisėda prieš mikrofoną, užmerkia akis, Jūs iškart pasijuntate tarsi „primagnetinti“ prie jos. Dainavime telpa visas gyvenimas: meilė, išsiskyrimas, viltys, praradimai ir atradimai, vakarinė malda…

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuva pasiruošusi suteikti prieglobstį persekiojamiems baltarusiams

Baudos kauniečių negąsdina: į prekybos centrus ir toliau traukia be kaukių

Po apsilankymo Kaune dėl koronaviruso tiriasi ir E. Dragūnas

Atidaromas daugiau nei 10 metų lauktas viadukas šalia Kauno

Iš 18 naujų koronaviruso atvejų Lietuvoje – didžioji dalis Kaune

„Adform kiemelio“ darbuotojams nustatyti koronaviruso atvejai, laikinai stabdomi „Kitokie pasikalbėjimai“ (dar papildyta)

Skelbiamas pakartotinis Kauno zoologijos sodo vadovo konkursas

Per parą Lietuvoje užfiksuota 18 naujų koronaviruso atvejų

Žinomai Lietuvos atlikėjai nustatytas koronavirusas

Svarbu gyventojams: atnaujintos rekomendacijos koronaviruso prevencijai