Kauniečiai jau išbandė nuotykių parko trasas (foto, video)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prie Lampėdžių karjero oficialiai atidarytas pirmasis nuotykių parkas Kaune. Net penkios pagal sudėtingumą įrengtos trasos adrenaliną leidžia patirti ir patiems mažiausiems, ir  netradicines pramogas mėgstantiems suaugusiems.

Atidarymo ceremonijos metu sudegintas šiaudinis jautis. Pagal indėnų tradicijas, jautis visuomet aukojamas, kad lydėtų sėkmė. Pirmieji parko nuotykių kelią panoro išbandyti ne tik Kauno meras bei kiti miesto politikai, bet ir žinomi Lietuvos  kultūros bei pramogų pasaulio atstovai  režisierius Arvydas Lebeliūnas, renginių organizatorė Inga Budrienė, a.a.Vytauto Kernagio sūnus Vytautas  ir  grupės „Naujosios pupytės“ Neringa Šiaudikytė.

Itin gausus kauniečių būrys pasklido po parką norėdami išmėginti karstynes. Vienu metu jose gali būti apie pusantro šimto žmonių.

Adrenalino mėgėjai iš karto suprato, kad ši trasa gerokai skiriasi nuo kitų esančių Lietuvoje, mat joje daug nematytų rungčių. Viena pramogų – laisvo kritimo jausmą leidžiančios patirti „Drambliaskrydis“.

Viena iš trasų yra skirta vaikams, o viena – pavadinta „Juodąja“ bus įveikiama tik maždaug 2 proc. apsilankančiųjų.

Atskubėjusieji į atidarymą turėjo unikalią galimybę stebėti ir indėno Miegančio Jaučio Donato Dubausko  kepamos duonos procesą, išmėginti rankos taiklumą šaudant iš lanko, bei dalyvauti teminėse dirbtuvėlėse.

Mažųjų eilė nusidriekė belaukiant kol jų veidai bus padabinti indeniškais piešiniais. Jaunieji parko lankytojai norėjo ne tik išpieštų veidų, bet ir piešinių ant kojų ar rankų. Mergaitės kantriai sėdėjo, kol joms bus supintos indeniškos kasytės.

Darbo diena pramogų parke prasidės 10 val. Paskutiniai lankytojai bus įleidžiami 21 val. Teigiama, kad įveikti pagrindines trasas prireiks pustrečios valandos. Apsilankymas kasdien dirbančioje vietoje kainuos 40 – 50 litų žmogui. Vaikams – perpus mažiau.

Visą sezoną parke dirbs apie 10 darbuotojų. Naktimis atvira vieta bus saugoma.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujai pastatytoje „Fredos“ gamykloje krizė negresia – atlyginimai viršija 1000 eurų

Apžvalgos bokštams - miglota ateitis: jau kalbama apie jų pridavimą į laužyną

Karas dėl šimto Kauno apylinkių kaimų: klausimų daugiau nei atsakymų

Kauno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui - fantastiškas karjeros šuolis

Į laisvę lygtinai paleisto žudiko policija ieško kaip dingusio be žinios

Skaidri ir sklandi būsto nuoma: ką turi žinoti nuomotojas ir nuomininkas?

Šventiniai savaitgaliai nesibaigia: miestą užvaldys Europos paveldo dienos

Grybauti išėjęs kėdainiškis dingo be žinios

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

V. Matijošaitis pravėrė naujųjų savo rūmų duris: kainavo dvigubai brangiau, nei planuota