Šiukšlynu Žemuosiuose Šančiuose virtusį sklypą savininkas susitvarkė

kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Žemuosiuose Šančiuose, Kranto 7-ojoje gatvėje, esantis apleistas sklypas, spėjęs tapti nelegaliu sąvartynu, jau sutvarkytas. Teritorijos savininkas planuoja sklypą aptverti, skelbia Kauno miesto savivaldybė.

Dėl Kranto 7-ojoje gatvėje esančios neprižiūrimos ir atliekomis teršiamos teritorijos į Šančių seniūniją kreipėsi bendruomenės nariai. Neprižiūrima teritorija buvo tapusi sąvartynu, kenkėjų ir ligų sukėlėjų židiniu, į kurį aplinkinių namų gyventojai metė buitines ir statybines atliekas.

Praeitų metų lapkričio pabaigoje sklypo šeimininkui buvo surašytas aktas dėl neprižiūrimos ir atliekomis teršiamos teritorijos. Iki šių metų balandžio vidurio šeimininkas buvo įpareigotas sutvarkyti šiukšlyną.

„Sklypo šeimininkas į mūsų raginimus atsižvelgė, iš sklypo išvežė šiukšles, išpjovė krūmynus, sutvarkė aplinką. Ateityje jis planuoja teritoriją aptverti“, – teigė Šančių seniūnijos vyriausias specialistas Modestas Petrikas.

Pasak jo, seniūnijoje yra ir daugiau apleistų sklypų, esančių Šaldytuvų ir Švenčionių gatvėse, kurie spėjo pavirsti sąvartynais. „Suteikiame galimybę šeimininkams susitvarkyti, iš karto nebaudžiame. Problema yra ne tik su apleistų sklypų savininkais, bet ir su miestiečiais, kurie tas šiukšles sukrauna. Jeigu norime gyventi gražioje aplinkoje, turime stengtis visi“, – teigė M.Petrikas.

Jei iki numatyto termino sklypų savininkai nesutvarko aplinkos, vadovaujantis Administracinių teisės pažeidimų kodekso 161 straipsniu pažeidėjui yra surašomas administracinio teisės pažeidimo protokolas bei skiriama bauda, siekianti iki dviejų tūkstančių litų.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno vaistinėse medicininių kaukių deficitas: norintiems įsigyti teks permokėti dešimtis kartų

Iš Italijos į Kauną atvažiavęs vilkiko vairuotojas pasijuto blogai: iškviesti medikai

13-ai projektų įgyvendinti Kaunas skolinsis 26 mln. eurų

Maltiečiai vėl padės Kauno neįgaliesiems – sulaukė įmonės „Bankera“ paramos

Koronavirusas: nauji atvejai Europos sąjungoje, rekomendacijos dėl kelionių

Jonaviškiui – įtarimai dėl koronaviruso užsikrėtimo: tyrimus svarstoma atlikti Kaune

Žiemos nesulaukę kauniečiai Dainavos parke Užagavėnėms sugalvojo naują šūkį

Pernai muitininkai sulaikė beveik pusę tonos kvaišalų – pasižymėjo ir Kauno rajonas

Lietuvos vaistinėse skaičiuojamos paskutinės medicininių kaukių pakuotės

Kauno oro uostas imasi papildomų priemonių dėl koronaviruso protrūkio Italijoje