„Lord Of The Dance“ šokėjos „prisidengė“ tik apatiniais

Jono Petronio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Visų laikų didžiausio šokių ir muzikos šou „Lord Of The Dance“, penktadienį vakare kaitinusio publikos kraują Kauno „Žalgirio“ arenoje, dalyviai pateikė ne tik garsiąją savo programą, bet ir pažėrė staigmenų, labiausiai patikusių vyrams.

Dvi valandas trukęs pasirodymas suskirstytas į dvi dalis. Pirmoji priminė saldžią pasaką, kurią sekantieji buvo nusiteikę dalintis gėriu bei grožiu. Antrojoje dalyje „spręsti“ amžini vyrų ir moterų konfliktai, stipriosios lyties attstovų noras įrodyti savąjį pranašumą.

Visą pasirodymą kelioms dešimtims „Lord Of The Dance“ šokėjų talkino dainininkė ir dvi smuikininkės. Jos, kaip ir tradicinius airiškus šokius pasaulyje išpopuliarinę atlikėjai, per kiekvieną savo pasirodymą keitė kostiumus.

Bene didžiausią intrigą sukėlė vienas iš besibaigiančios pirmosios dalies pasirodymų. Jo metu merginos, vilkėjusios spalvingas trumputes sukneles, jas nusimetė bei scenoje liko šokti tik su kelnaitėmis ir liemenėlėmis.

„Lord Of The Dance“ šou publika nenoriai išleido iš scenos. Audringais plojimais šokėjai buvo sugrąžinti ir turėjo parodyti dar dviejų šokių ištraukas.

„Lord Of The Dance“ visuomenei pirmą kartą buvo pasirodė 1996 m. ir iškart sumušė visus įmanomus rekordus – jis yra oficialiai pripažintas kaip daugiausiai pajamų uždirbęs projektas šou verslo istorijoje.

Vieno garsiausio pasaulyje airių šokių meistro Michaelo Flatley kuriamas šou „Lord Of The Dance“ šiemet pradeda jau 17-ąjį sezoną. Naujai pastatytas daugiamilijoninio biudžeto šou žiūrovus nudžiugina nematytomis dekoracijomis, kraują kaitinančiais šokiais ir klasikine airių muzika.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Fiksuoja kauniečiai: Šilainiuose su signalais zuja visos specialiosios tarnybos

Į Kauną atslenka škvalas

„Hyper Maximoje“ prireikė policijos ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Pranckiečiui - nepasitikėjimo procedūra ir miglota ateitis „valstiečių“ gretose

Kaune vėl padvelkė reorganizacijos vėjai

Kauno rajone susirinkę „valstiečiai“ balsavo dėl pasitikėjimo R. Karbauskiu

Rūkaliams - gera žinia iš valdžios

Aukščiausią apžvalgos bokštą Lietuvoje savaitgalį aplankė įspūdingas skaičius žmonių

Lietuvoje atšaukta hidrologinė sausra

Aleksote užsiliepsnojus namui, žarną griebė patys šeimininkai